küfür edince erkek olduğunu zanneden gay

sırf maskülen bir tavır takınmak için yapmacık bir şekilde küfür ediyorsa tepkiyi hak eden şinobi. ama küfrü sadece erkeklerle özdeştirmek ve küfrü erkeksilik katıcı olarak görmekte bir o kadar yanlış. *
küfür edince erkek(!) olduğunu sanmak sizin düşünceniz ya da benim düşüncem olmayabilir hatta küfür etmeyi sevmiyor olabiliriz ama bu toplumun üyesi olan erkeklerin büyük çoğunluğu küfür etmenin erkek olmanın ön koşulu olduğu düşüncesini taşıyor maalesef. çocuğuna "küfür et bakalım oğlum amcaya" deyip çocuk küfür edince de "bak sen bizim kerataya hehe" şeklinde sevinen bir toplum yapısına sahibiz. o yüzden gay ya da straight olsun birçok erkek böyle bir zanna kapılıyor.
"gaylerin kendilerini erkek zannetmeleri" gibi yanlış bir sonuca giden başlık. küfür erkeklikle bağdaştırılarak büyük bir hata yapılmış. küfür etmeyenler de kendini kadın mı zannetmeli bu durumda? önce bu kavramları kafanıza doğru şekilde oturtun. küfürün cinsiyetlerle nasıl bir bağlantısı olabilir, kendinize bunu sorgulayın. he birde kadınlarla daha çok zaman geçirin, kadınları tanıyın, hatta kanka olun. sorun kendiliğinden zaten çözülecektir.