kürt seks partneri aramak

fransız bir seks partneri aramak ırkçılık olmuyorsa kürt partneri aramak neden ırkçılık olsun ki? dememe yol açan başlık. ırkçılıkla alakası yoktur efenim. ırkçılık karşındaki şahsın ırkına karşı bir hakarette bulunduğun zaman var olur.

adam senle yiyişmek istiyorum diyor, daha ne*
(bkz: siyahi seks partneri aramak)
(bkz: asyalı seks partneri aramak)
(bkz: latin seks partneri aramak)
(bkz: slav seks partneri aramak)
(bkz: ingiliz seks partneri aramak)
(bkz: arap seks partneri aramak)
(bkz: hintli seks partneri aramak)

sekste ırkçılık yoktur bence, hangisinin vücut şekli, rengi, sesi, dili bile bi insanı etkileyeceği belli değil. insanın kendi zevklerini kontrol edebilmesi mümkün değil eğer sadece seksten söz ediyorsak. seksin ırkı mırkı olmaz. asyalı birinden zevk alırken, latin birinden zevk almaması çok doğal, bu yüzden de latinle seks yapmak istemez.
gerçekten vardır böyle birşey. ama ırkçılıktan ziyade kürtlerin bir çoğunun gayler tarafından beğenilen modeller olmasından kaynaklıdır. kara kaş kara göz, erkeksi bıyıklı kıllı falan. ve (bkz:#195165)de sevgili astral gayin de bahsettiği gibi bazı kanallarda özellikle kürt arayan nickler vardır. kişisel tercihtir. anormal karşılanmaması gerekir.
ırkçılık değildir.hoşuna giden tipi aramaktır ki buda gayet normaldir.örneğin sarışın seven birisinin alman araması gibi gayet doğaldır.