limonagaci

geri dönmesini en çok umut ettiğim yazarların başında geliyordu. tekrar online oluşunu görmek mutluluk verici.

hoşgeldin.
aslandır, kaplandır, çok özlenmiştir buralarda. kendisine sözlüğe dönmesi için yalvarmışlığım vardır. muhabbetine doyum olmaz, dobralıkta seda sayana taş çıkartır, içi dışı bir güzel insan.

not: su sığırından sevgilerle *
hoşgelmiş, özletmiş yazardır.
çok kullanılmış şeyini * satmaya çalışan sözlük yazarı
efendim kendisi övünülecek bir meslek yaptığını ima ettikten hemen sonra sözlükteki takışıklılar başlığı altında adını gördüğüm beni meraklandırmış yazardır. bunca şeyden sonra bana bir çay ya da olmadı cam show borçludur. lakin meşgul bir insanım, kardan adam ve zamandesen ile bir araya beni çaya davet ederlerse çok memnun kalacağım. merak ediyorum.
üniversite okuduğum dönemde bölümün içinde olan,her limon verişinde daha limonlar çıkmadan talan edilen ağaçtır.
sahibi yoksa bu nick artık benim olsun mu* *
uzun zamandır girilmeyen sözlüğe girilip, yeni işlevlerini ögrenmeye çalışılırken kendisine yazılmış olan yorumumun silinmiş olduğunu fakrettigim yazar.

silinen önceki mesajdan çıkarım yapılacak olursa kendisi hakkında özlenildigi ve hayatınızda bir tane olmasının bile ortam adı ile anılan topluluk içeriside onlarcasına bedel olmasının söylenmesinin dogru bulunmadıgı yazar.
bugün çalıştığım mekana gelip patronumdan "dur ben 2 dakikaya getircem bunu" diye izin alarak bulunduğumuz yerdeki bi restorana koştura koştura götürüp, ayı tipli elemanlı göstererekten sen bunları tanıyor musun? bana çok tanıdık geldi bunlar deyip beni koli kesme faaliyetine ortak etti. her yeri süprizlerle dolu bu adamın. bu sene beraber daha da eğlenicez. e bi de sözlüğü bırakmasa iyidi. hırgür çıkarıyordu pezevenk eğlence oluyordu *
efendim kendisi dısardan bakınca iri miri görünebilir ama içinde adeta bir küçük ingiliz hanımefendisi yaşamaktadır. son seferinde şapkasını evimde unutmuştur ama ben bunun geri dönmek için bir bahane olduğunu bal gibi de bilmekteyim.
binbir çeşit aforizma ile dolup taşan kayıp yazarlardan biridir. özellikle de türk gaylerinin açmazları konusunda tez yazıp, stand up yapabilitesi olan yazardır.

(bkz: akıl fitil değil ki göte sokasın)

(bkz: gay means happy why ı am so sad)

(bkz: türk erkekleri yaklaştıkça çirkinleşiyor)