marti

aramıza katılan yeni yazarımız. takip ediyoruz. eşcinsel temalı filmleri tek tek başlık açmasını da temenni ediyorum. sözlük için çok faydalı bir yazar olacak gibi görünüyor.
kaleminde bişey var, çözmeye çalışıyorum. okurken keyif aldığım yazarlardan biri. hep yazsın diliyorum.
düşünsel anlamda hayatla içli dışlı olduğu izlenimi veren, yılların tecrübesinden damıtılan yazıların sahibi. açıklayıcı, aydınlattıkça ikna edici bu anlamda da yapıcı denebilecek bir etki içeriyor. okumak güzel, ellerine sağlık. tanışmak da nasip olur umarım.
bilmediği şey yoktur kanımca. bi gün oturup deli gibi konuşmak istediğim yazardır.
cidden çok güzel yazıyor. pek keyif alıyorum entrylerini okurken. geniş bir entellektüel yelpazesi var öğrenecek çok şey var bu yazardan.

saygılar, hörmetler..
yazılarında martının suya balıklama atlayan tarzından uzakta sabırlı/dingin bir hal, beyazlığı tasvir eden fazla boğmayan/sıkmayan saf bir yan, sözlüğün gidişatı adına martının umudu tasvir eden tarafını barındıran güzel kalem.
klavyesini çok beğendiğim bilgi küpü yazarımızdır. aynı zamanda kendileriyle tanışmıyor olmamıza rağmen dün gece rüyama girmiş yazarımızdır. yemek yaparken* sürekli tartışıyorduk ve ben sürekli " hayır öyle yapılmaz" falan diyordum kendilerine.**

(bkz: kıçın açıkta kalmış)*
(bkz: sözlük yazarlarını rüyada görmek)
kadınsı eşcinsellerin ayı hareketindeki yeri başlığıyla kendine hayran bırakandır. kalemine sağlık. *