massajmen

sözlüğün yeni yazarı. iyi ki geldi. hoşgeldin. entrylerini sabırsızlıkla bekliyoruz.
cidden masör ise beni bi eve atsın dediğim yazar.*
cidden masörum evet.. ama ben "benı eve atsın" diyeni değil, eve atmalıyım dediklerimi eve atıyorum..
tanımadığı yazarlara nick altı giriyor bu aralar,sonu hayırlı olsun diyorum.**
nick ile beni eskilere götürmüşş aramıza yeni katılmışşş ayıdırr
bu entry tamamen massajmenin girmiş olduğu entrylerden alıntılanarak oluşturulmuştur. kendisini tanımam etmem. ayrıca tanışma amacı taşıyan nick altı entryleri yerine düzenlenen zirvelere katılmasını önerilir.

erkek doğulmaz olunur felsefesinin temsilcilerinden, kadın ve erkeğin tek bedende buluşmasının bir örneği olan massajmen kendisini; kel, sevimli, hoş ve top sakallı sıcak bir ayu yavrusu olarak tanımlamaktadır. anneannesi ve dedesinin arasındaki tutkulu aşkın hayali ile yaşayan massajmen bu aşkı ancak leyla ile mecnun dizisinde görebildiğini dile getirdi; fakat umudunu kaybetmediğini ve aşkın trafik işaretleri gibi kuralları olduğunu ve aşkın kurallarına uyulduğu sürece her an bir yerde aşık olacağı kişi ile çarpışabileceğini de aklından çıkarmıyor. aşık olana kadar da yaşadığı beraberliklerde, başkalarıyla seviştiği halde yakalanmayan biri ayrıca; bu manada dikkatli olunması gereken kişilerden denebilir. uyguladığı yöntem de oldukça ilginç; aynen aktarıyorum " eve atmalıyım dediklerimi eve atıyorum."
sevimli ayumuzun mesleği masörlük; lakin tanışma sürecinde sorulanlar sayesinde çözmüş olduğu ticaret de uğraşmasa da potansiyelde mevcut olan bir uğraş. sevgili ayumuz masaj yaptıran insanların, kurdukları fantezilerle potansiyel tacizci olduklarını düşünmesine rağmen mesleğine olan sevgisi onu bu mesleği yapmaktan alıkoymamaktadır. diğer taraftan, sürekli birilerinin kendisine aşık olmasının her sene rutin haline geldiğini söyleyerek kıskançlık oklarını üstüne çekmiştir.
"x-man lerin mutasyonu" na dikkat çekerek evrim teorisi ile alakalı olduğunu belirten yazarımız. sözlük yazarlarını da ispanyol erkekleri konusunda "uyanın beyler! hepsi aynı değil." diyerek uyarmadan edemiyor.
gece görme problemi çekmesine rağmen, soyunma kabinine giren hoş erkekleri gözlemekte usta olan yazarımız son dönemlerde yatakta arkasını dönen aktif erkekler konusunda muzdarip.
karanlık fobisi olan yazarımıza, ışığın hep kendisi ile olmasını diliyoruz.

(tekrar belirtmekte fayda var, yazılan entry tamamen massajmennin entrylerinden alınarak oluşturulmuştur)
twitter sayfasına tesadüfen girip,son yazdığını görünce kopmama vesile olmuştur...

demet akalın @akalindemet
bugun sigarayi birakma gunu http://yfrog.com/oc4ptzoj

massajmen @massajmen
@akalindemet süpper bi karar

asakjslas, hey allam akşam akşam hiç güleceğim yoktu yaa..