mastürbasyon yapmanın eşcinsel bir hareket olması

aşırı homofobik insanların takıntı yapması gerektiğini düşündüğüm hadise. kadın ya da erkek olsun kendi kendini tatmin ederken bir erkek/kadın eliyle orgazma ulaşıyor sonuçta.


edit: benim bahsettiğim teoride en az bunun #8252 kadar masum yüzeysel bir tespit. ama gelip bana laf sokup üstelik bahsettiğim olayı sapıtırsan ben de derim ki: erkek eliyle masturbasyon yapıp kadın vajinasi düşünen adam ile fullaaa yim deyip pürüzsüz bir erkek vücuduyla olurken kadın düşünen insan arasında ne fark var? kesinlikle ikisi de hetero olabilir. ama yaptığı hareket eşcinsel hareket ışte daha ne kadar aciklayayim?
(bkz:aferin çok iyi düşünmüşsün)

iş beyinde bitiyor. neyi düşündüğün düşlediğin önemli. penisinin bir vajinaya girdiğini veya vajinasına bir penisin girdiğini düşleyen heteroların kendilerine dokunarak masturbasyon yapmalarının neresi eşcinsel bir davranış olabilir ki. bu arada dildo kullanan hetero erkekler vardır!
beyin orgazm olur, boşalır ama nasıl olduğunu algılayamaz ki * mastürbasyon veya seks ayırt etmez. hayvanlarda bile görülebilen bir cinsel davranış ve insanların cinselliği yegane keşfi.
kendi kendimize yaptığımız cinsel aktivitelerin ne düşündüğümüz yada nasıl koşullarda gerçekleştirdiğimiz bilinmeden tek başına cinsel yönelimimiz hakkında fikir vermeyeceğini düşünüyorum.eşcinsel eğilim denilen şey hemcinsini duygusal ve cinsel olarak arzulamak.illa ki kişinin bunun için bir eylemde bulunmasına gerek yok.iş kafada bitiyor yani.icraatta değil.
eşcinsel hareket engellenemez.