max blum

  • /
  • 7
israil başlığının altına geçirdiği entry ile dikkatimi çekmiş yazar.. hnnnn zeka kokusu aldım
(bkz:#38196) nolu entrysiyle bir bakışta bear olanı olmayanı deneyimli tarzıyla anlamış yazar. artık sayesinde ne yastık, ne takma sakal, ne de kıl ektirmek işe yarayacak. "bear olunmaz, doğulur" demiştir resmen.
yeni bir sözlük yazarı olmasına rağmen haftanın en hiperaktifleri arasında gözüme çarpandır.

yazma stiline bakılırsa sözlüğü daha önce okuyup belli bir zaman geçtikten sonra üye olmuş hissi vermektedir,güzel yazıyor,kültür seviyesi üstlerde,kelimeler arasında her an snowboard yapabilecekmiş gibi duruyor.

listelere hızlı bir giriş yapmış olup içsel yolculuğu hiç bitmesin dediğimdir.sustuk okuyoruz koş forest koş
dün yoğun bir anımda ayıp ettiğim yazardır. yazar nicklerini karıştırmam aslında hiç ama oldu bir kere. nickaltından da özür dilemiş olayım.
zengin koca avcısı olmayan, zengin koca adayları tarafından adeta bir av gibi kovalanan, ama zaten tolgahan sayışman ve kenan ece ile olan karışık ilişkisini daha da karıştırmak istemediğinden evinde avcılardan saklanan yazardır.

pisuvardaki siyah kil 2den aldığım haberlere göre beni kucağına atmak isteyen (tam tersi de olabilir) casanova yazar.
sözlükte de kendisine bir chaser bulunanaması sonucu kendisini ankaralara verecek olan yazardır,

çok geç olmadan buradan yakışıklı,kuzey güneydeki sümer tezcana benzeyen,zengin,espirili ve evi max bluma 10 dk yürüme mesafesinde olan chaser lara sesleniyorum ev ödevi için lazımsınız yardımcı olun arkadaşın tezine *
az önce mesaj yoluyla beni taciz eden yazar.ürküttü beni *
az önce mesaj yoluyla bana asılan yazar . sevindirdi beni *
az önce mesaj yoluyla bana kahve yapan yazardır.ısıttı beni
az önce mesaj yoluyla gözlüğümün canımı kıran yazardır. * *
fiyuuuu nolmuş ekşiye dönmüş ya burası.lan iyi ki bir entari girdik,adamın mesaj yoluyla bi mikmediği kalmış milleti.
neyse iyi eleman.sevdim ben valla.
banada 3. tekil şahıs ağzından ayı sözlük basketbol zirvesine katılımımı sormuş yazardır. *
askerliğimin kısa dönem çıkması ile benden ayrılmış olan yazardır
herşey paraymış
ayı sözlük basketbol zirvesine yeni evinin dekorlarıyla ilgilenmesi sonucu gelemeyen bunu ı phone undan arayarak dile getirmiş yazardır,keşke sende orda olsaydın.
pisuvardaki siyah kil 2 ile dostuk hikayelerini aynı zamanda atışmalarını okumatan çok büyük haz aldığım yazardır.
inanılmaz eğleniyorum iyi varsın
ayrıca bu arkadaşımız cin olmadan adam çarpanlar listesinde 1 numaradır
bir zirveye geldi ama kimse bilmiyor
şimdi eşi dostu onu hasta sanıyor fakat kendisi karsta hiç kimse bilmiyor.
karsta olmasının haklı sebebi olan yazardır.kişisel asistanım pisuvardaki siyah lale dönemsel olarak doğuya gitmek istediğini, çünkü kökenlerinin doğuda olduğunu söyleyince düşündüm taşındım kaşarın memleketi karstır dedim. atladım uçağa karsa geldim. bir de ne göreyim, etrafta küçüklü büyüklü her yaştan ve cinsel yönelimden medyum fettishler dolanıyor. meğersem kaşarın hası oymuş.

ama yaron dönüyorum. askere gitmeden önce batan geminin malları misali dampinge giden medyum fettishin 5 kavanozu bir kavanız fiyatınaymış.

ps: adeta vana yardım kapmanyası gibi canlı yayında sözlüğe bağışta bulunacağını belirtip show yapan yazarların akıbetini merak eden yazardır.
yazdığı her hikayeli entryi word fotmatında kayıt edip arşiv yaptığımdır,bu yazarlardan az kaldı valla diğer sözlükler mumla arıyor.
(bkz:#45779) entrysini akşamdan beri abartmıyorum 11 kere falan okudum. çıktısını alıp duvarıma yapıştırıcam o kadar gülüyorum. inanılmaz zeki bir adam oğlum harcanıyorsun buralarda sen biri tutsun şu çocuğu elinden ünlü yapsın.
  • /
  • 7