meghan trainor

şu aralar amerika'da altın çağını yaşayan ingiltere'de henüz sesi yankılanmayan 1993 doğumlu abd'li şarkıcı.

" all about that bass" ile ülkesinde esen gürleyen trainor, henüz britanya'da ilk 100' zar zor girebilmişken; pop müziğin bu türüne hayli doymuş olan ingiliz endüstrisi bakalım be tepki verecek.

all about that bass:
ingiltereyi 3 haftadır kuşatan şarkıcı. bugün de single listesinde 1 numara olan trainor, all about that bass ile taylor swift, nicki minaj gibi isimlerin liste başı olmasına fırsat vermedi.

milyon tirajını geçen teklisi ile 2014 yılının en çok satan bayan vokali olmaya doğru ilerliyor.
kendisiyle ilgili şöyle bir şeyim var ki, hiçbir şarkısını ilk görüşte beğenmiyorum, ilgimi çekmiyor; ancak sonrasında birkaç kez üst üste denk gelince hafiften hoşuma gitmeye başlıyor. çok tatlı, sevimli bir hanım kızımız dedik yoksa bu da mu illuminatici de beynimizi ele geçirme hevesleri peşinde? o kıvrımlarına, retroluğuna yakıştıramam öyleyse.

lips are moving -


dear future husband -
kendisinin fotoğraflarıyla hornette profil açmıştım, altına da "taliplerimi bekliyorum" yazmıştım taşşağına. yemin ediyorum mesaj kutum patlamıştı, abovv, ne iltifatlar ne iltifatlar. aklım çıkmıştı yurdumun abaza abilerinden, amcalarından. ne biçim gey uygulamasıysa artık o hornet de amk...

meghancım buraları okuyorsan kusura bakma, seni pis emellerime alet ettim canım. ama bil ki buralarda talibin çok, eheheheh....