metamfetamin

amerikanın başındaki en büyük bela olan kimsayal uyuşturucudur kendisi.evde kurabiye yapabilen bir insanın yapabileceği söyleniyor.devamlı kullanımında diş çürükleri ve diş dökülmeleri gözükür.ağır depresyon da cabası.bildiğim kadarıyla başta amerika olmak üzere peynir ekmek gibi gidiyor.
http://www.doktorsigortasi.com/resimler/metamfetamin-kullananin-aci-sonu-876.jpg
http://www.dodokolik.com/resimler/icerik/200/metamfetamin-oncesi-sonrasi-2011-dodokolik_20.jpg (bazi metamfetamin kullanıcıları)
meth olarak da biliniyor. hatta meth daha yaygın olarak kullanılan adı.
yapımı içinse birkaç soğukalgınlığı ilacı, eter ve birkaç tane daha basit madde yeterli oluyor. ancak yapımı gayet tehlikeli.

heh, bir de adamı sikip atıyor. orası ayrı mevzu. "o yeee! kafa olcaam bab!" düşüncesiyle aldıktan ve sonra bunu birkaç defa daha tekrar ettikten sonra biçerdövere düşmüş bir cilt, beden sizi bekliyor.

akil kârı bir iş değil yani.
kullananları gerçekten gerizekalı olarak görüyorum. vakti zamanında okul zamanı birkaç insan tanımıştım bunu kullanan.anam o nasıl koku,o nasıl görüntü,o nasıl bezmişlik ifadesi.

hayır yani madem bu kadar şikayetçisin yaşamaktan,hayattan.git kendini at bebeğim,nedir kendine yaptığın bu işkence.
muadillerine oranla,kısa sürede vücutta yan etkilerini göstermeye başlayan uyuşturucu. bağımlıları ağır mazoşisttir.
hornette gördüğüm kadarıyla bağımlı oranı tehlikeli seviyelere ulaşmış durumda olan kimyasal.
nasıl bir bağımlılıksa profilimde uyuşturucu ile ilgili hiçbir hashtag olmamasına rağmen ara sıra benden bile dilenen oldu. nasıl bulurum. tanıdğın var mı falan şeklinde mesajlar alıyorum birkaç seferdir.