mücbir sebepler

coronanın ilk salgın döneminde bartu küçükçağlayan ve melikşah altuntaş'ın instagram üzerinden yaptıkları canlı yayın serisidir.

evde kalmış olmanın verdiği can sıkıntısıyla başlayan sonralarda rağbet gören yayınlarda ünlülerin instagram hesaplaıyla katılıyor, hop diye bartu tarafından yayından atılıyor, komik videoların tiye alınıyor, magazinin de konuşuluyor arada.

yaz döneminde onur haftasında bol gökkuşağı ve ötekileştirme karşıtı hoş konuşmalar yapıldı.

şimdilerde vodafone red sponsorluğuyla yazın verdikleri aradan sonra instagram hikayelerine ikinci sezonla geri dönüş yaptılar.

cuma cumartesi ve pazar günleri deyimleriyle sıfır sıfır sıfır sıfır da bartu'nun instagram hesabından canlı yayılanıyor. severek bol bol eğlenip gülünerek takip edilesi yayınlardan.

ayrıca, kontrol edilemeyen (salgın, doğal afet gibi) değişkenlerin etkili olduğu sebeplerin tümüne verilen isimdir.
hukukta görevin, taahhüdün ve sorumluluğun yerine getirilmesine engel teşkil edebilecek nitelikte bulunan ölüm, iflas, hastalık, tutukluluk ve buna benzer hallerdir.
bu hafta kuaförüm sensin programında geçen diyaloglar üzerine, psikolojik içerikli dizilerde geçen kafaiçi sesi efekti üzerine eğlenceli bir dizi yayınlar yaptılar.
melikşah ve bartu karantina döneminde bağımlılık yaratmıştı.bu da ne kadar kafayı yediğimizin belirtisiydi sanırım.ünlüler gündemde kalabilmek için yayına bağlanıyordu.adeta karantina döneminin televolesiydi.
salgın hastalıkların da dahil olduğu iş sözleşmelerinde işin süre uzatımına sebep olacak şeyler. ucu açıktır ve genelde işin bitirilememesi sonucunda kontratın ilgili maddesi bahane edilerek süre uzatımı verilir.
bir nebze magazin takip etmeyi gerektiren, arkadaşlarımın hunharca güldüğü ama kendimi zorlasam da maksimum 23 dakika dayababildiğim geyik programı.