n sync

eski amerikan pop grubudur. erkek grubu olarak piyasaya sürülmüştür. diğer gruplarda da olduğu gibi bu grupta da bir kişi sivrilmiş diğer elemanları saf dışı bırakmıştır. evet sivrilen elemanımızın adı justin timberlake dir. justin grubu bıraktıktan sonra grup dağılmıştır. en bilinen şarkıları; bye bye bye, ıt s gonna be me ve pop.
zamanında deli gibi dinlediğim, justin timberlake gidince tadı kalmayıp dağılan grup.

en yakışıklısının muhtemelen justin olduğu grup. üyelerinden lance bass eşcinsel olduğunu açıklarken yanlış cümleler seçip lgbt toplulukların tepkisini çekmişti yanlış hatırlamıyorsam.
çocukken mahallede boy-bandcilik(?) oynadığımız günleri hatırladım birden. hep justin olmak isteyip de genelde lance ya da chris oluşumun ironisini şimdi şimdi anlamaya başlıyorum.
videoları ve şarkı altyapıları ile ingiltere'de neredeyse her hafta çıkan boyband'ları besleyen kaynak.

one direction, the rixton, 5 seconds of summer, the vamps, the wanted'in gerek kliplerinde gerek şarkılarında n sync izlerini görmek mümkün.

aradan onca sene geçti bye bye bye ciddi anlamda hala beğendiğim bir parçası.

ortaokulda spice girls'e karşılık nsync parodileri de meşhurdu. grubun tek bordo saçlı ayısı joey olarak hayatımın en şişman döneminde dans ettirdiler bana. neyse ki atlattım.
it's gonna be maaay!!