nakhar

yeni sözlük yazarı. aramıza hoş geldin.

(bkz:askk)
bilgilendiririci başlıklar açarak ya da açılan başlıklara bilgi yükleyerek sözlük formatını daha kullanışlı hale getiren yazar. okuması zevkli.
girileri keyifle takip edilesi.
öğretici ve eğlendirici.
*
güzel, kaliteli ve emek içeren girdileri olan yazar. takip edilesi.
keşke ben de bilebilseydim seri eksileyen yazarları. zira eksi oy verebilmek için ayağa düşmek gerekir.

halka tepeden bakıyor / çok bilmiş demeyelim de bilmeden atıp tutmuyor diyelim.
üç entri yukarıda yazmıştım merhametli biri gerçekten.
ama bu merhametinden istifade de ettirmez.
(bkz:merhametimden doğacak marazı paket eder sahibinin elinde patlatırım)
çaycımızın kupamı kırması başlığında anlık sinirle çaycımızı kovdurmak istememi eleştirdi. haklıydı!
kendisi çaycı teyzeyi ağlatana kadar mobing uygulamış. ben de bu merhametli yöntemi kullanacağım artık. sonuçta kimsenin ekmeiği ile oynamak istemem. onun yerine nakhar gibi emekçinin yanında olacağım.
anılarını bir ders kitabı gibi okuyorum nakhar reis <3
edit: mobing lafımı ciddiye almayın lütfen. küçük bir mümin latifesi.
başlık ve girdilerini severek takip ettiğim yazar.
instagramında paylaştığı bilmemkaç parça suşileri, harika görünen ekmekleri, börekleri ve ne kadar hoş birisi olduğu hakkında methiyeler düzmek için girmiştim ki şimdi benim de beynimin yok olduğunu iddia edebilir. susuyorum, yorumum yok.
kendisini şiddetle kınadığım, kafes dövüşüne davet ettiğim yazar! bana son format bükücü demiş kendileri! çok sinirlendim doğrusu. ben daha neler büküyorum da kimse öğrenmek istemez...
bildirimlerde yorumumu favlayinca dur ben bunu bir yerden tanıyorum derken gaykedi nin sevgilisi olduğunu anlamam şoku! hani böyle olur ya bir şey düşünmüşsündür karşına çıkar! işte aynen öyle bir şey. sen de burdaymışsın beybisi ay çok hoş!!! arkadaş olalım mı?

edit beybi: blog adresi de şöyle iliştirilmiş olsun.www.gayganzemin.blogspot.com
birellibeş 15 yıldan fazla süren sevgili olma hâline 2 yıl 4 ay 10 gün önce 2019 nisan'da son verdik. birlikte gelişemedik. iletişim devam ediyor elbette. durumu iyi, ayağına taş çarpsa haberi gelir. eğer bulunduğu noktadan hareket etmek isterse bir gün, daha önce olduğu gibi hayatının lokomotifi olmaktan kaçınmam. hayat makinisti bizi yine aynı raylarda buluşturursa kim ne yapabilir. iyi ki dir benim için. aynı cümlede yalnızca arkadaşız şu an.
artık kendisini kafes dövüşüne çağırmaktan vazgeçtiğim yazar. yazık etliye sütlüye karışmıyor gibi duruyor. sanırım ona karşı olan agresif duygularım azaldı. ama her an sinirlenebilirim de. niye kafes dövüşüne çağırdım onu da hatırlamıyorum da neyse işte. barış çubuğu uzatıyorum kendilerine. keyfim olursa hediye olarak da porno ünlülerinden referanslı çizdiğim nude modelleri gönderebilirim zuhaha kimseye göstermiyorm.
sigaramı alıp gitmeseydi iyi yazardı ama sanırım gözleri görmüyor*. benim de söyleyeceklerim var'ın aha bu da smellycat deyip beni işaret etmesi ve yakın oturmama rağmen masanın diğer ucuna bakması da buna bir işaret. ayol benden başka smellycat olabilir miydi masada?
üç kez yer değiştirdiğin için takip etmekte zorlanmış olabilirim. *
çok iyi anlaşacağımıza inanıyorum artık <3