neyinkafasilabu

yeni sözlük yazarımız. aramıza hoşgeldin.

(bkz: askk)
nickinden anlaşıldığı kadarıyla, sorgulayan, eleştiren, iğneleyen bir yazarcan.
çok fazla entrysi olmadığı için, kendisinin neyin kafasını yaşadığını henüz bilmiyoruz. zamanla göreceğiz.
hoş gelmiş, sefalar getirmiş.
sanıldığı kadar sorgulayan, eleştiren ve iğneleyen biri değilimdir* ama arada sırada aba altından sopayı göstermeyi severim*
teşekkür ederim arkadaşlar hoşbuldum..
neyin kafasıysa bende ondan istiyorum, ayrıca hoşgelmiş.
geç de olsa hoşgeldin demek istediğim, paylaşımcı yazarcan.
sevimlilik muskası, yer yer atarlı egeli. tanıyınca seversiniz, hatta vazgeçemezsiniz.
burada olduğuna göre ayı sözlük kafası olduğu kesin. hoş gelmiş.
hayatin tatli bir surprizi.
haftasonu gülmekten yanaklarımın ağrımasına neden olan yazar. yakışıklı, komik, eğlenceli, bir o kadar da kibar ve düşünceli. daha ne olsun. allah sevdiceğine bağışlasın. *

(bkz: yirim)
sözlüğün uzun toplarından biri. ****
çirkefliğimden ve yapabileceklerimden korktuğu için ayı sözlük birinci istanbul fasıl zirvesi'ne "sevgilimi koluma takarım, bebek'te 3-5 tur atarım" edalarıyla gelen ve beni çok sevindiren tatlı dev.
bol bol beni güldüren kişilik. hep gülsün o .ne güzel çiftsiniz siz öyleeee! *
efendim dünyanın en kullanışlı erkek arkadaşı.

açıkçası insanların birbirlerine cinsel ve duygusal olarak bir birlerine faydaları zerre umrumda değil. ister birbirlerine sarılıp sevgi yumağı olsunlar, isterlerse en zor anda bir dayanak. bunlar çok sıradan şeyler.

lakin neyinkafasibu adeta bir haritadaki yer imi gibidir. o minik, o küçük, o sümüklü fakir çocuğu fotoğrafı sevimliliğindeki erkek arkdaşını kalabalıklar içinde seçmenizin en makul yolu kafanızı kaldırıp gökyüzüne bakmaktır. zira neyinkafasilabu kalabalıkta hemen seçilir ve o kalabalıklarda tanışlara ulaşamadığı için asla sosyalleşemeyen sevdiceği de dibindedir.

bir de ben bu yazar hakkında daha önce hiçbir şey yazmamışım. fırsatını bulmuşken biraz daha yazayım.

öncelikle çok yakışıklı, bence bugün ayrılsa hemen daha iyisini bulur.

ikincisi, kendisi zoofil falan olabilir. aynı bu mahalledeki 5-6 yaşındaki çocukları çok seven, kucaklayan, öpen tonton amcalar gibi nerede bir kedi köpek görse hemen eller, öper, sever gibi geliyor bana. hatta kendisinin pek çok kedi, zaman zaman da köpekle altlı üstlü resimleri vardır.

ondan başka, üzülünce adeta türk milliyetçiliğinin bayrak tutunı gibi olmasına sebep veren 2 adet hilal şeklinde kaşları vardır. e o dudak büzülüp kenarları aşağı düşünce al sana üçüncü hilal.

son olarak, kndisinin iyi yemek yaptığı iddia ediliyor. lakin hiçbir zirveye elinde börekle, zeytinyağlılarla kekle geldiği de görülmedi...
ayı sözlük iki yaşında zirvesi için hazırlamış olduğu poster için kocaman teşekkürleri borç bilirim kendisine.