nikimsi ankara'da zirvesi

nikimsi bey o kadar yoldan ankara'ya geliyor, şerefine zirve düzenlememek olmazdı. hem uzun zamandır ankara'da zirve düzenlenmiyor, müsait olanları bekleriz.

tarih: 5 kasım 2016 cumartesi
saat: 19:00
yer: bahçeli 3.cadde starbucks

not: ankaray beşevler istasyonu yakınındaki starbucks.
orada olmayı düşünmekteyim.
eneeee adıma zirve düzenlenmiş ya la. eee gitmemek ayıp olur tabi. davete icabet etmek gerek sonuçta * eee o zaman ne duruyoruz ankaraaaa ses veerrr haydi hep birlikteeee ankara'nın bağları da süklüm püklüm yolları *
amanın padiletsum güzelliğim teşrif ediyorlaaaaağğğrrmış, white chocolate mochalarımızı tokuştururken günlük hugbuddy olarak bebeksilicem seni. hoşgeliyor
buraya gelecegim diye yazmayip, bana ozelden gelecegini soyleyen uc dort kisi daha oldu, ankarada olup da musait olanlar kacirmasin bence, zira eythymos zirve duzenlemeyi birakali beri ankarada zirve olmuyor neredeyse.
kafama bir taş geldi sanırım!* tamam tamam, bu işi yeniden ele alacağım!*
adına zirve düzenlenmesini hakeden, kocaman sevimlilikteki yazarcan hoşgelmiş ankara'ya. iyi eğlenceler herkese.
tez zamanda ikinci patates zirvesini düzenlemenizi umut ediyorum değerli ankara'lılar.
3.cadre leman kultur'e gectik, starbucks'a cok yakin.
zirveye katılan arkadaşlardan bir kaçına aylar önce mesajla ulaşıp kargo ile homojen dergi göndersem 2 tane kitabevine bırakabilir misiniz demiştim. fazla da değil 7 şer tane falan. maksat yazarların emek verdiği ve ülkemizde basılan ilk lgbti dergisini ankara'ya ulaştırmaktı. arkadaşlar bir anda ankarada değilim, bir süre ankaraya uğramayacağım, tatildeyim dönünce ararım falan moduna girdiler. oldukça yardımseverdir ankaradaki yazarlar. nikimsi canım hala oradaysan sana yollayayım dergileri olur mu?
düzenlediğim ilk zirve oldu, gerçi düzenlemek için de çok birşey yapmış değilim, ancak başlık açtım ama güzel bir katılım sağlandı, ankara'daki yazarlar olarak özlemişiz birbirimizi, uzun zamandır görmediğim güzel insanları gördüm, yeni birkaç kişiyle tanıştım, gayet de keyifli geçti. mekan seçimi konusunda çok başarısız davranmışım, onu da yakın bir başka yere geçerek çözebildik allahtan. bu zirveye katılan herkese ama özellikle bu zirvenin düzenlenmesine vesile olan nikimsi beye teşekkürlerimi ve sevgilerimi sunarım.