onca kişi online iken kimsenin bir şey yazmaması

buranın en büyük sorunu bu. ortalama en az 10 kişi online iken, kimse bir tane başlığa bir şeyler yazmıyor. varsa yoksa mesajlaşma üzerinden seks ayarlamak. biraz sol taraf aksın yahu. az sevişin. sevişme aralarında yazın en azından.
tamamen ilham meselesi olan durum.boş ve kısa girdi yazmaktansa hiç bir şey yazmamak daha faydalı sözlük için.tabi öyle saf saf ekrana bakmamk lazım lakin yazacak bir şey bulmayınca okumak daha güzel.
nedeninin sekse bağlandığı boşa sözlüğü işgal etme durumu. sevgilimiz bizi yataklara kelepçelemişken, elimiz kolumuz bağlıyken nasıl yazmamız bekleniyor, anlaşılır gibi değil. elbette zengin kocam maaşlı yazar tutunca ortadan kalkacak sorun. zaten seks yapmayanlar her daim mutsuz ve akılları başkalarının seksinde.
muhtemelen millet birbirine çok fazla çemkirdiği içindir. ekşi'de de yazarlığım var ben bu sözlük kadar çemkirme hastalığına yakalanmış yazarların toplandığı bir yer görmedim. bir de lgbt'siniz bir de aynı kökenden geliyorsunuz. titreyin ve kendinize gelin. bırakın kim ne yazmak istiyorsa yazsın. adam seks mi yazmak istiyor, yazsın. adam din mi yazmak istiyor, yazsın. adam siyaset mi yazmak istiyor, yazsın.

sevin, sevişin. bakın sol frame nasıl akıyor.
bunun şöyle de bir etkisi var. dışarıdan gelen ziyaretçiler, ki online yazarların genelde 3 katı civarı oluyor, buraya dahil olmak için gelmelerine rağmen, durağanlık yüzünden bakıp geri giden insanlara dönüyorlar. sırf o yüzden bile çok kötü bir şey.
pek önemsemediğim bir durum, dışardan okuyan insanların sol frame akmıyor abi bu ne biçim sözlük diye gitmesi az ihtimaldir. fikirsel altyapısını dikkate alırsak bu sözlüğün alternatifi diğer bir sözlük vs göremiyorum. elitliğinden değil sözlük bir tür özgürlükle homo maskülen kimlikleri en başta olmak üzere bir kısım lgbti ve heteroseksüelleri kapsıyor, sözlüğü nadir yapan bu niteliğidir nicel entry sayısının çokluğu değil. ha kaldı ki burası türkiye sürü ahlakı her yerde, çok entry yazılması bir benzerlerinin kusulması gibi geliyor bana.