öpüşmek aldatmak mıdır

çok sevgili hanım kızımız kristen stewart gitmiş bir yönetmenle öpüşmüş ve aslında o kadar taş olmayan sevgilisi robert pattinson'da kızcağızı terk etmiş. işi gücü olmayan ingiliz basınıda ''öpüşmek aldatmak mıdır?'' diye haber yapmış.

tanım : bu konuda sözlükçüklerin görüşlerini almak istediğim başlık vs...

bana kalırsa dibine kadar aldatmaktır. öyle kızcağız diye hitap ettiğime bakmayın. sinirlendim,evet. ha kristen st. ve robert pat. birer seviyeli fuck buddy veya serbest ilişki içerisinde olan insanlarsa problem değil. fuck buddy'lik yararlı bir müessese olabilir belki ama kendileri ciddi takılıyor gibiydi. neyse derdim onlar değil...
french e giriyorsa dilli milliyse aldatma olmalıdır. öbür türlü ne yahu sevgililer ortak kullanıma mı arz edildi
bazılarına göre bakmak bile aldatmak iken, bazılarına göre duygusallık dışı cinsel ilişki bile aldatmak kabul edilmiyor. bana göre tabiki aldatmadır efendim.
dik alasıdır, sevginizi verebileceğiniz en iyi mesajdır öpüşmek, iki ruhun birleşmesi. nokta
eğer diline adını yazarak gezdiriyorsa gözlerini kapatmış ve bacaklarından birini havaya dikmişse aldatmıştır. kefaret olarak, bi köle yada cariye azat etmesi buna gücü yetmiyorsa 5 gün bir fakiri doyurması yada 3 gün oruç tutması lazımdır. lakin tek değil iki bacağını birden havaya kaldırmışsa, ve partnerin bi gözü açık bi gözü kapalıysa sayılmaz, bedel gerekmez. partnerin bacakları hiç bir şekkilde durumu etkilemez. ama partner de diliyle karşısındakinin diline imza atabimişse, aldatmış sayılır, üstteki durumlar gerçekleştirilmelidir.
cinsel güdüler ve davranışlarla ortaya çıkan öpüşmeler kastediliyorsa, elbette ki aldatmaktır.
bir sikişmek kadar aldatmak değildir bence. ne bileyim oral seks aldatmak mıdır mesela? bence pasif olmadığı sürece aldatmak sayılmaz galiba. ay çok karışığım.