öteki gündem

bir pelin çift programı. habertürk'te yayınlanıyor. sanırım her gece mevcut.

konuk skalası çok enteresan. medyum memiş'in çıkmasını bekliyoruz. düşünün yani.

pelin çift biliyor ama bilmiyor kıvamında. boş bakışları, boş bilgileri ile beni benden alıyor.
ilk defa izlediğim sunucusu pelin çift olan habertürk programı.

beyin meyin çok ilginç şeylerden bahsediyorlar.
öteki gündem cansu canan özgen'in sunduğu ve bu akşam program konukları olarak haktan akdoğan ile erhan kolbaşı'nı ağırlayıp ; dünyadışı zeki varlıklar, yapay zeka , simülasyon yaşamlar üzerine konuştuğu programdır.
bilginize bilgi katar, dinamik , canlı , ilgi çekici konuk ve sohbetleriyle kaçırmamaya özen gösterilesi programdır.
dipnot: 2015'in nisan ayı itibariyle pelin çift'in trt'ye gidip gündem ötesi programı yapmaya başlaması ile cansu canan özgen bu programa devam etmiştir.neden böyle olmuştur bilemiycim (bkz:geçmişe mazi geleceğe niyazi derler)
ülkenin o kadar derdi varken bu tarz programların saçmasapan konular için tartışma ortamı yaratması bildiğin işgüzarlık. mevcut politikaları eleştirecek adam kalmadığı için sırf iş olsun diye böyle şeylerle uğraşmasalar da daha ciddi konulara eğilseler en azından amme hizmeti yapmış olurlardı. gerçi para karşılığı yapıyorlar amme olmazdı o iş.
(bkz:amme hizmeti)
adı üstünde öteki gündem olduğu için öteki gündemi konuşuyorlar gece bu program başladığında aile fertleri birbirini çağırır bi anda tv karşısında fal taşı gibi açık gözlerle zevkle izlerdik.güzel programdır tam benlik.