pantolon altına pijama giyen erkek

geçen gün bir adamın pantolonun paçasından çizgili pijama sarktığını gördüm. sonrasında "bunu bir çok erkek yapıyor yeni mi görüyorsun" dedi yanımdaki arkadaşım. o an dondum kaldım, zekana kurban. sonrasında 2 saat boyunca konuşamadım. var cidden, gece yatarken soyun giyin uğraşmıyorlar zamandan tasarruf çok akıllıca.
pijama değilde soğuk beldelerde yaşayanların yün içlik giydiğini biliyorum. kütahya da çok kişi giyerdi mesela.. hasta olup doktor kapılarında dolaşmaktansa hıyarlı baba gibi dolaşıyor millet..
dünyanın en rahatsız edici şeyi olsa gerek. yılda 12 ayın en az 7 ayında şort giyen biri olarak pantolonla bile rahat edemiyorum ben.

(bkz: adanalı olmanın yan etkileri)
yöresel ihtiyaçlar sınıfına giriyor sanırım. bizde pek olmazdı öyle icatlar ama mesela erzurum da mecbur kalıyorlardır sanırım. ben atlet fanila bile giymiyorum yıllardır ne iç donu.
ben de giyiyorum. hatta bi maşrapam eksik. tuvalete de paçalarımı sıvar girerim.
ha işin ironik kısmı da var, küçükken annelerimiz içimize pijama giymezsek çocuklarımızın olmayacağını söylerlerdi.
*
o günkü sevişme ihtimalini kendi elleriyle sıfırın altına indiren erkek. *
şahsen sevişme ihtimalimi azaltmaz. sempatik işte.
klostrofobi mi desem ne desem bilmiyorum ama içimi darlayan erkek, sadece kısa çorap ve strech boxer giyen bir birey olarak o pantolonun altına bir şeyler girdiğini düşünmek.*