paramore

2004'de kurulan, abd'li alternartive punk rock grubudur. kimi zaman pop-rock yaptığı gözlenir. grup kurulduğu zamandan beri bazı üye değişikliğine uğramıştır. son hâli olarak: vokalde, dünya tatlısı hayley williams, bassda jeremy davis, gitarda ise taylor york bulunur. paramore adı, hayley'nin annesinin kızlık soyadından gelmektedir. 2004'den günümüze 5 albüm çıkarmıştır. son albüm olan: ''paramore'', 2013 nisan'da piyasaya çıkmıştır. grup, dünyaca ünlü twilight filminin soundtrack'ini(decode) yapmıştır. eski çizgisinden oldukça şaşmıştır ayrıca. en son klip çekilen şarkısı: still into you'dur.
decode parçasını ve solist denen o şıllığın bu klipteki saç rengini sevmekteyim ama bende bir parçadan öteye de gitmeyi başaramamıştır .
missery business parçası güzeldir.

her ruh haline uygun şarkıları olan muhteşem bir pop-punk grubu.
solistinin kızıl saçlarıyla aklımda kalan grup.
(bkz: algıda seçicilik)
last hope klibini izlediğimde; " oha jinx! " dediğim, daydreaming ve misery business parçalarnı dinlemekten bıkamadığım grup...

burn the witch ile türkiye'ye gelmesini bekliyoruz efenim...
müzik kalitesi olarak her geçen albümle yükselen nadir popüler gruplardan biridir. geçen yıl ki son albümü after laughter 80ler popu ile dolup taşan, bayağı melankolik ve güzel bir albümdü. told you so ve ıdle worship sürekli rotasyonda.