pharrell williams

hiç yaşlanmayan 40 yaşında olmasına rağmen 20 yaşında kalan yapımcı ve şarkıcı. vokal desteği ile sadece sevdiği şarkıcılara katkı sağlayan pharrel bey, aynı zamanda güçlü bir söz yazarı da. madonna, kanye west, britney spears, snoop dogg, daft punk gibi isimlerle olan ortak çalışmaları halen hafızalarda. r&b ve funk'ı çok başka bir yere taşıdığı da hemen eklenmeli tabi. bu yıl sadece adının geçtiği ortak çalışmaların alayının birden 56. grammy ödüllerine aday olması da hayli ilginçli.

şu sıralar happy adlı solo parçası ile uk single chart'a, 1 numaradan giren şarkıcı; "şeytan tüylü hınzır" tanımının içi müzikle dolmuş canavar versiyonu gibi.

happy:
bu zamana kadar vasat şarkılar, özellikle de featuringler yapıp da 40ından sonra pr çalışması ile ''üne'' kavuşan amerikalı söz yazarı-şarkıcı. inkar etmeyeceğim, girl albümü gerçekten başarılı ama geçen seneden beri bu kadar da sansasyonel olacak kadar da olduğu kanısında değilim.
sesini duymaktan gına gelen şarkıcı.önce get lucky söyledi sonra happy dedi.bir yıldır her yer deli gibi bu adamı çaldı iyi hoş da bıktım valla biraz ara verip kendini özletse yeri var
bu adam müzik yapsın hep ama hep... aşırı samimi geliyor her şeyi...

ahanda son muhteşemi;