pisuvardaki siyah kil 2

12 Entry Daha
malesef keskin sirke küpüne zarar atasözünün aramızdaki canlı örneği olmuş yazarımızdır. yine malesef fikirlerini ifade ederken pek masum olmayan ve kimi zamanda haşin üslübu nedeniylede yanlış anlaşılmalar yaratmış bir yazarımızdır ama tek değildir. vurun kahpeye gibi replikler eşliğinde günah keçisi ilan edilmiş yazarımızdır. malesef bunlar birleştiğinde tüm huzursuzlukların mıknatısı haline getirilmiş yazarımızdır. tüm yanlışlıkları üzerine yıkılmasından dolayı üzüldüğüm bir yazardır. herkes kendisinden mesuldür özlü değişini unutarak hedef tahtasına dönüştürülmüş bir yazarımızdır. bunların üzerine kendisi de yangına körükle giden bir yazar olmuştur.

kendisi sütten çıkma ak kaşık değildir ama çoğunluğun kendisine sütten çıkmış ak kaşık edasıyla ders vermeye çalıştığı yazarımızdır.* kişiselliği bir kenara bırakmayarak, sözlükte olduğunu unutarak davranmış; ne yazık ki sözlükte olduğumuzu da unutularak davrandığımız yazarımızdır. sözlükten ayrılışıyla sözlüğü sorgulayan, sorgulanması gerektiğini hatırlatan bir yazarımızdır. kendisi tek olmadığı halde en ağır ithamlara maruz kalmasından dolayı çok üzgünüm. ama tekrar ediyorum pek de masum olduğunu söyleyemeyeceğim.

kendisi ayı sözlük formatının akıldan çıkmaması gerektiğinin canlı ispatıdır. aynı zamanda gözden geçirilmesinin artık kaçınılmaz olduğunu, * tekrar elden geçirilmesini gerektiğini bize göstermektedir. belirli bir dinginliğe kavuşup aramızdaki yerini almasını bekliyorum. aramıza tekrar döndüğünde yazacaklarını defalarca düşünerek yazan, dingin, uzlaşmacı bir yazar olarak bize daha keyifli entryler vereceğine inanıyorum. tabi dödüğünde de * şeytan taşlamasını kendi benliği yerine ona yapanlar fırsat verirse.
119 Entry Daha