pkk sempatizanı eşcinsel

çok cesur sandığı katil abdullah öcalan ın mahkemede 'bühü bühü kullanıldım' diye ağlamaklı ifade verdiğini ya unutmuş ya da hiç görmemiştir. bir de eline silah, yanına üç beş cahil çocuk alıp,sırtını dış ülkelere dayayarak hayvanlar gibi dağlarda yaşamayı cesaret örneği sayar bu eşcinsel ki benim anlamam mümkün değil.
her kürtün pkklı olmadığını ya da pkk yı desteklemediğini düşünen, uman biri olarak, anne babası doğu da doğup büyümüş biri olarak ve medyaya hiçbir zaman itibar etmemiş özellikle şu son dönemlerde yandaş gazatelerin sayfasını bile açmayan biri olarak anlayamadığım kişilerdir. ister bilal e anlatır gibi anlat ister salak de geç. biraz sağduyu ve mantığın olsa sayın sempatizan, hukuk okumuş bir adamın elinde silahla dağda bayırda adam öldürerek adalet aramasının yanlış olduğunu, kürtleri haklı oldukları davalarında haksız duruma düşürdüğünü anlardın. pkknın yurtdışı bağlantılarına girmiyorum bile sen zaten herşeyi biliyorsun.
sempatizanı olsun yada olmasın eşeğin amına su kaçıran eşcinseldir. yazacağı ve tanımlayacağı şeyi tek entryde tanımlamayı beceremediği gibi önceki entrylere cevap veren entryler girdiği de ortadadır.
atesist,milliyetçi,kemalist,muhafazakar,akpli eşcinsellerin olduğu gibi pkk'li eşcinselde olabilir.bir sürü tanıdğım böyleydi.*fikri ayrılıkların eşcinsellik üzerinde pek farklılık yarattığını düşünmüyorum.
eşcinselller tek bir bölge de olmadığı için farklı kültürel ve toplumsal alanlarda eşcinseller çıkar.
olmaz öyle şey diyip görmemezlikten gelmek cehaletin daniskası.onaylarsın onaylamazsın katılırsın katılmazsın saygı duymak zorundasın lakin.
hani lan biz renkli kişilerdik gök kuşağının renkleri gibi.bu eşcinsel de sarı-yeşil-kırmızıyı çok seviyor demek ki.sen nasıl kırmızı-beyazı veya siyah-kırmızıyı seviyorsan.
hiçbir aklı başında insan, hakkımı arıyorum diyerekten dağa çıkıp insan öldürmez kardeşim! hakkını arayan varsa buyrun, bütün haksızlarınızı sırf "ben kürdüm" diye yapıyorlar sanıyorsunuz ama herkes eziliyor, güçlü olanlar, parası olanlar, makam sahibi olanlar işte bu dangalak herifler bir doğru düzgün yaşıyor. 75 milyon insan varsa yurdumda, 74 milyonu borç harç içinde 1 milyon refah içinde. neyse, herkes eziliyor demiştim, bir işçi düşün çalışıp çalışıp duruyor, günde 24 saat var ama işçiye günde 34 saat! aldığı parada hiç bir şeyine yetmiyor.. günde çay simit yese bile 1 ayın yarısında biter o para. neymiş asgari ücret. tabi tabii. ben nerelere geldim böyle. geriye dönelim. bazen oluyor böyle, dalıp gidiyorum.

dediğim gibi hiçbir aklı başında vatandaş, dağa çıkmaz, neden çıkmak istesin ki? cevap verin hadi, birisi neden evde oturmak, işe gidip para kazanmak, ailesiyle vakit geçirmek ki en önemlisi bu, aile.. bir insan ailesinden vazgeçer mi? o kadar hasret çekebilir mi? bu kadar yapıcalak şey varken bir insanın dağa çıkması anlamsız. tabii geçmişte herkes ezilmiştir, ama şuan ki saçmalık tamamen berbat. okullarda kürtçe eğitim olsa ne olur olmazsa ne olur? bunu istemeye ne gerek var ki? benim ne işime yarayacak kürtçe. bahaneniz ingilizce olsun, ben ilerde ingiliz bir firmada çalışabilirim. sizde dağa çıkmak yerine gidip okusaydınız, okuyup gidip bir kürt firma kursaydınız belki işime yarardı, bende o kürt firmada çalışırdım, bir de böyle düşünün. benim hiçbir işime yaramayacak dili niye öğreniyim abi? ben daha türkçeyi öyle çok çok iyi kullanamıyorken.. sonuçta haksız olanın daima yanındayım, bu ne olursan olsun insan olsun yeter. * . boş yere öldürülen bir sürü insan var. ama günümüzde nedense hep bu olay kürtlerde patlak veriyor. daha geçen bizim mahallede adam işten çıkarttılar diye intihar etti! kürt müydü? yoo. aleviydi. ama bu gündeme niye gelmiyor? çünki geçmişte başınıza gelen şeylerin intikamını almak istiyorsunuz. intikam iyi bir şey değil.. kürtçe konuşmayın demiyorum, konuşun abi, benim bir sürü kürt,macır vesaire arkadaşlarım var gidiyorum diyorum "merhaba" "günaydın" falan ne demek diye soruyorum söylüyorlar? vay efenim sen böyle böyle demiyorlar. bende adama gidip günaydın ı o dilinde söylüyorum. bunun için beni ne tutuklayan var ne okuldan atan, ne işten atan var. son bir şey bizi birbirimize düşürmek isteyenler var. kendini asker gibi gösterip kürt ailelerin canını yakan, kendini kürt gibi gösterip türk ailelerin canını yakan, bunu bir türlü kavrayamadınız... *
sözlükte sürekli belli yazarlara yapılan yakıştırma.
önceden terör sempatizanı idik sonra terör destekçisi olduk, şimdilerde ise terörist damgası yiyoruz. bir insanın ölmesini istememek ne zamandır teröristlik oldu? siz şöyle mi zannediyorsunuz, asker ölünce halay çekiyoruz gerilla ölünce ağlıyoruz falan? hayır arkadaşım biz insan ölünce üzülüyoruz. çünkü ne bu boktan vatan, ne bu lanet coğrafya ne de kimlikler ne de bu siyaset hiçbiri bir insanın hayatından önemli değil. kahretsin ki en kötü insanın bile yaşama hakkı var. gözümüzü kırpmadan öldürebileceğimiz bok çukurlarının da yaşam hakkı var, kahretsin ki bu böyle. hani bir video var ya bir kadın bağırıyor askere oğlunu hastaneye götürebilmek için "yarın senin de cenazen annene gidecek, annene ne olacak benim gibi yanacak benim gibi" bu yürekten dudağa korkusuzca dökülmüş sözlere hiç mi içerlemediniz? hiç mi anneniz saçlarınızı sevmedi? hiç mi sevilmediniz? hiç mi sevmeyi, başkalarına zarar vermeden yaşamayı bilmediniz?, neden bu kadar kötülük? hiç mi acı çekmediniz? hiç mi sevdiğiniz birisini kaybetmediniz?
biz demiyoruz ki pkk kutsaldır, çoğul konuşuyorum ama antimilitarist sizin terörist dediğiniz insanlar, bugün kürt halkına yapılanların karşısında bir özsavunma niteliğinde. he evet bu pkk'yi masum yapar mı asla en az tsk kadar canidir. o da katildir, ölümleri o da nedene dayandırır, o da ceset siyaseti yapar. olan ölenlere, gidenlere olur. yüreği yanan annelere olur. bilmiyorum hiç üzülmemiş kadar kötü ne zaman olduk biz?