pkk sempatizanı eşcinsel

çok cesur sandığı katil abdullah öcalan ın mahkemede 'bühü bühü kullanıldım' diye ağlamaklı ifade verdiğini ya unutmuş ya da hiç görmemiştir. bir de eline silah, yanına üç beş cahil çocuk alıp,sırtını dış ülkelere dayayarak hayvanlar gibi dağlarda yaşamayı cesaret örneği sayar bu eşcinsel ki benim anlamam mümkün değil.
her kürtün pkklı olmadığını ya da pkk yı desteklemediğini düşünen, uman biri olarak, anne babası doğu da doğup büyümüş biri olarak ve medyaya hiçbir zaman itibar etmemiş özellikle şu son dönemlerde yandaş gazatelerin sayfasını bile açmayan biri olarak anlayamadığım kişilerdir. ister bilal e anlatır gibi anlat ister salak de geç. biraz sağduyu ve mantığın olsa sayın sempatizan, hukuk okumuş bir adamın elinde silahla dağda bayırda adam öldürerek adalet aramasının yanlış olduğunu, kürtleri haklı oldukları davalarında haksız duruma düşürdüğünü anlardın. pkknın yurtdışı bağlantılarına girmiyorum bile sen zaten herşeyi biliyorsun.
sempatizanı olsun yada olmasın eşeğin amına su kaçıran eşcinseldir. yazacağı ve tanımlayacağı şeyi tek entryde tanımlamayı beceremediği gibi önceki entrylere cevap veren entryler girdiği de ortadadır.
atesist,milliyetçi,kemalist,muhafazakar,akpli eşcinsellerin olduğu gibi pkk'li eşcinselde olabilir.bir sürü tanıdğım böyleydi.*fikri ayrılıkların eşcinsellik üzerinde pek farklılık yarattığını düşünmüyorum.
eşcinselller tek bir bölge de olmadığı için farklı kültürel ve toplumsal alanlarda eşcinseller çıkar.
olmaz öyle şey diyip görmemezlikten gelmek cehaletin daniskası.onaylarsın onaylamazsın katılırsın katılmazsın saygı duymak zorundasın lakin.
hani lan biz renkli kişilerdik gök kuşağının renkleri gibi.bu eşcinsel de sarı-yeşil-kırmızıyı çok seviyor demek ki.sen nasıl kırmızı-beyazı veya siyah-kırmızıyı seviyorsan.
sözlükte sürekli belli yazarlara yapılan yakıştırma.
önceden terör sempatizanı idik sonra terör destekçisi olduk, şimdilerde ise terörist damgası yiyoruz. bir insanın ölmesini istememek ne zamandır teröristlik oldu? siz şöyle mi zannediyorsunuz, asker ölünce halay çekiyoruz gerilla ölünce ağlıyoruz falan? hayır arkadaşım biz insan ölünce üzülüyoruz. çünkü ne bu boktan vatan, ne bu lanet coğrafya ne de kimlikler ne de bu siyaset hiçbiri bir insanın hayatından önemli değil. kahretsin ki en kötü insanın bile yaşama hakkı var. gözümüzü kırpmadan öldürebileceğimiz bok çukurlarının da yaşam hakkı var, kahretsin ki bu böyle. hani bir video var ya bir kadın bağırıyor askere oğlunu hastaneye götürebilmek için "yarın senin de cenazen annene gidecek, annene ne olacak benim gibi yanacak benim gibi" bu yürekten dudağa korkusuzca dökülmüş sözlere hiç mi içerlemediniz? hiç mi anneniz saçlarınızı sevmedi? hiç mi sevilmediniz? hiç mi sevmeyi, başkalarına zarar vermeden yaşamayı bilmediniz?, neden bu kadar kötülük? hiç mi acı çekmediniz? hiç mi sevdiğiniz birisini kaybetmediniz?
biz demiyoruz ki pkk kutsaldır, çoğul konuşuyorum ama antimilitarist sizin terörist dediğiniz insanlar, bugün kürt halkına yapılanların karşısında bir özsavunma niteliğinde. he evet bu pkk'yi masum yapar mı asla en az tsk kadar canidir. o da katildir, ölümleri o da nedene dayandırır, o da ceset siyaseti yapar. olan ölenlere, gidenlere olur. yüreği yanan annelere olur. bilmiyorum hiç üzülmemiş kadar kötü ne zaman olduk biz?