platonik aşkın yaptırdıkları

herşeyi yaptırır zanımca. bana yaptırdığı en tuhaf şey ona benzeyen adamların olduğu pornoları didik didik aramak.
iki yıl boyunca peşinden koşarsınız, ne isterse yaparsınız, ondan başkası umrunuzda olmaz. ama sonra bir öğrenirsiniz o sizi sevmiyormuş ve sadece fakbadiydik der.
"fotoğrafımı beğendi, kesin bana aşık" çıkarımında olan bir arkadaşım vardı. yemin ederim, valla gerizekalı bu çocuk nidalarında içimden saydırıyordum.
görmek için yurtta sürekli kantine inmek. parayı çarçur etmek.
okuldan evine kadar takip etmişliğim, ailesi ile tanışmışlığım, kendisiyle arkadaşlığım, arkadaşlarıyla samimiyetim, kardeşleriyle kardeşliğim falan diye gider yani. tabii o zamanlar gençtik kanımız falan kaynıyordu. şimdi hadi desen kıçımı kaldıracak halim yok.
sıradan bir bakışı anlamlı gelebilir, her cümlede mana aranır ve itina ile bulunur. aslında ortalamanın üzerinde bir senarist edası ile kurgular ve yaşar masum platoniğimiz. gerçeği içten içe bilse de reddeder. ama, fakat, belki... ihtimaller üzerine düşünmekten kendini yer bitirir. sonunda bir döngünün içinde olduğunu ve hep başa döndüğünü bir şekilde fark ettiğinde kübler ross devreye girer. yas sürecinin sonunda tecrübe sahibi olmuş bir birey elde etmiş oluruz. umalım ki bu tecrübeyi kucaklasın ve gelecekte rehber edinsin.
lisedeydim asik oldum hatunun birine ama biliyorum o beni sevmeyecek deger vermiycek aciyacak bana...okulun picleriyle cikmisti surekli ben saftirik dogum gununde hep hediyeler alirdim para biriktirirdim yagmurda camurda yayan giderdim ciktigi erkekler onu hep aldatmisti bunu biliyo goruyordum kavak yelleri misali bir carpik iliski duzeyi vardi okulumuzda kankasina eski sevgilisini ayarlayan tipler...kardesim dedigim cocuk bile bile onunla cikti dikildim karsina adam gibi cocukta 5 yilli kick boks yapiyordu dayak yerdim yapmadi...o platonik ask bana hayatimi sikti 4 ay evden cikmadim iyilik sevgi ask denen sey icimde kalmadi kabuslarimda hersey o kiz ve digerleri okuldayiz ayni okul kurgular farkli...akil sagligimi yitirdim ben takinti haline gelmisti o an la ilgili biseyler aklima gelince oldugum yerde kitleniyorum nobetler geciriyordum okulda herkes dalga gecerdi benle o kizi sevdim diye acirlardi...mutlu olsun adam gibi biriyle olsun diye dua ederdim...dedim ya picler ve picler 4 kizla cikarlar her biri garibim ayy ben bununla evlencem...kiz oyle bir cins ki durumumu biliyo bana dahada yakin duruyoo ya kiz imali imali sozler ooo degilde kiz benle rol yapma oyunu oynadi frp bilen bilir azinliktir bu...o gunden sonra toparlayamadim degisimler yasadim mutlu oldugum ve hissettigim seyleri yasamak istedim yasadimda hala yasamak istiyorum mucize olursa
siniftan hic cikmiyor diye bir tenefus de olsa gorebilmek icin tatli yapip sinifina goturmuslugum vardir ne ugrasmistim bi de begensin diye
biraz girişken davranarak tanışıp arkadaş olmak
sonrasında çeşitli taviz ve iyiliklerle en iyi arkadaşı olmak
hayatının her anında olmanızı isteyecek kadar çok sevmesini sağlayarak en yakın dostu olmak.
daha fazlasının olmadığını ne kadar severse sevsin yetmeyeceğini anlayarak bir daha görüşmemek.
- dünzenli olarak kaydettiğim yada sosyal medyasında olan fotoğraflarına bakmak(bu düzen mastürbasyon sıklığına göre değişim gösteriyor)
- denk gelinen her çakma parfümcüde, burnum düşene kadar deneme yaparak kokusunu aramak.
- hayatında biri var mı diye sürekli sosyal medya hasaplarında ki hareketlerden anlam çıkarmaya çalışmak.
- yolunu uzatsa da her gün onun iş yeri önünden geçmek, molasına denk gelince tesadüf gibi yapıp konuşmak.
- belirli aralıklarla ne aradığını bilmeden arama motorlarına adını yazmak.
stalklama. yakınlarıyla arkadaşlarıyla samimiyet kurma. her an onun yakınlarında olabilmek için fırsatlar yaratma, hiçbir fırsatı kaçırmama...