playstation 4

türkiye'de 13 aralıkta yaklaşık 1.500-tl civarı bir rakamla satışa sunulacak olan oyun konsolunun son halkası.

yeni nesil radeon grafik birimi ile ve siyah tonları ile dikkat çeken oyun canavarı, çıkış tarihi de nazara alındığında tam anlamıyla dışar soğuğuna inat battaniye altına girip karşılıklı oyun müsabakaları yapmalık türden. oyun bitince diğer bir oyuna geçmek yerine; konsolu bir kenara bırakıp başka oyunlara dalmak lazım tabi.

pro modelini yaklaşık 2 aydır kullandığım oyun konsolu. doların tavan'da olmasından mütevellit oyun bilgisayarları cep yakarken, 1500 2000 tl bandında değişen ps4'ü almak epey mantıklı.
bozulan oyun konsolum. tamircisini arıyorum. güvenli yer bilen aydınlatsın. konum izmir.

edit: bulundu. izmir'de değil ama izmir'de olmayan hizmeti aldım. https://www.ps4servisi.com sitesinden bilgi alabilirsiniz. kargoyla aldılar kargoyla gönderdiler. çok memnun kaldım. işi düşen arayabilir.
son çıkan red dead redemption oyununun 450 tl olduğu platform.
red dead redemption 2, uncharted'lar, yeni god of war gibi oyunları gördükçe ağzımın suyunu akıtan konsol. lakin o oyun fiyatları nedir lan?
amerika'da kara cuma'da 200 dolara satılacak olan oyun konsolu, biz de durum ne olur merakla bekliyoruz. özellikle ps4 oyun kilidi açtırmak, oyun yüklemek ve her türlü bakım servisi için https://www.ps4servisi.com ps4servisi 'ni aramanızı öneriyorum.