polat yağcı

poll production müzik yapım şirketinin kurucusu, müzik yapımcısı. instagramdan bir fotoğraf paylaşarak, "allah korusun ülkede savaş çıksa bunu cepheye yollasak ölmesi bişey değil düşmana ne dicez :)" şeklinde homofobisini kusmuş. gelen tepkiler sonrasında fotoğrafı silse de kaydeden etmiş bile. bu ve bunun gibi homofobi kusanların nefreti nasıl körüklediği ortada. bariz bir nefret suçu. twitter profilinde kullandığı gökkuşağı görseli de ayrı bir ironi tabi.

https://twitter.com/ibnetorian/status/81...
bu adamın şarkıcıları arasında bir çok gay de bulunmaktadır tan taşçı, fatih ürek, cenk eren, * alişan , serkan kaya * ha paylaştığı lubunyanın giyim tarzıyla metroda dolaşmasını destekliyor musunuz deseniz hayır derim. ama bu adamın yaptığını destekliyor musunuz derseniz ona da hayır.

kaldiki türk ordusunda bir çok gay bulunmakta özellikle üst rütbelilerde ...ki askerliğim boyunca kırıtan, yayvan yayvan konuşan, bana yavşayan.. bir çok subay tanımışımdır bide böyle bişiy var.
sinem gedik ile intizar'ın yaşadığı aşkın ortaya çıkmasıyla intizar'ın şirketinden kovmasıyla homofobik olduğunu bir kez daha bize göstermiş oldu. kadının eşcinsel oluşu acaba yaptığı işine engel mi oluyordu da kovdun! yaptığı işte sorun varsa neden bunca yıl çalıştın öyleyse bu kadınla?

(bkz:mustafa ceceli'nin eşi sinem gedik ile intizar'ın ilişki yaşaması)
poll production şirketi adına yaptığı açıklama çok talihsizce. bugün itibariyle seninle çalışacak olanları üzüntü ve şaşkınlıkla takip edeceğim.