pretty girls

britney spears'ın yeni teklisi. yeni albümün habercisi olan parçada; şarkıcıya iggy azalea eşlik ediyor. 4 mayıs 2015'te yayınlanacak.

http://www.billboard.com/articles/column...

şarkı resmi olarak yayınlandı. spears'ın kendisinden güzel bir solo tekli beklerken, ortak bir çalışma ile lansmana başlaması şaşırtıcı.


resmi videosu bir kaç dakika önce yayınlanan britnet-iggy müşterekliği.

britney'i çok severim, öyle böyle değil. kimse yeterli bulmasa da womanizer dönüşü bile bence mükemmeldi, keza devamındaki circus ve kendisine elektronik müzikte yer edindiği scream & shout, work bitch türevleri de öyle. ancak bu klip ile fark ettim ki... britney yaşlanmış, ne bileyim bir kartlaşmış; o karın kaslarına rağmen. ya da o kısa saç kesimi gerçekten çok fena, bilemeyeceğim. iggy severiz ama öyle insana woaw dedirtecek bir şarkı keza klip de olmamış sanki-sanırım bunda britney'in hala 2000ler başı dans figürleri ve iggy'nin abuk subuklukları da etkili. klipten akılda kalan en etkili kısım:

''totally? totally!''
nicki minaj ve beyonce'un çıkartacağı feeling myself single'ı ile önemsizleşip zavallaşacağı kesin olan, artık britney'nin 247587458 kere tekrarladığı dans şovuyla ve iggy'nin irrite etme konusunda master yapması dolayısıyla ve de oldukça aptalca, gerzekce tiplemelerle; elle tutulur bir şey sunamamışlardır.