reza zarrab

bir magazin figürü olarak hayatımıza girmiş kişi olarak tanımını yapmıştı bir gazete, son günlerde adı sıkça duyulur oldu. adı hakkında ortak bir kanıya varılamamış olsa da "rıza sarraf, reza harrab deniliyor kendisine. * işin en garip tarafı o kadar olay sonrasında bile rüştünü ispatlayamamış tüm mecralarda adı ebru gündeşin kocası olarak anılmaya devam ediyor.
ölümsüz aşklar varda, ölmeyen aşık varmı
güvenme gençliğine, ölen hep ihtiyar mı..


sen bu sözleri yaz sonra rüşvet dağıt şaşarım doğrusu
dün youtube sayesinde kadın ticaretiyle ilgili ses kaydını dinledim. enfesti. sabah bahtığımda video kaldırılmıştı.

(bkz: reza zarrab'ın kadın pazarlığı)
böyle adamlara en iyi ihracatçı ödülü de veriliyor artık. bugün mücevher sektöründe en iyi ihracatçı ödülü kendisine yani şirketine verilmiştir.

http://www.dha.com.tr/riza-sarrafa-odul-...
capslerine hunharca güldüğüm şahsiyet.
17-25 aralık operasyonlarını ihanet ve darbe girişimi olarak nitelendiren ahlaksız-yüzsüz ak-kitleye kapak olacak biçimde, ama ne yazık ki yurtdışında tutuklanmış.
bu ülkede adaleti ve mahkemeleri teslim alan akp örgütü defedilene dek, bu tür haberlerden mutluluk duymaya devam edeceğiz...
önüne yatacak bir bakan yok muymuş amerikalarda, zindanlardan saraylara yükseltecek?

(bkz: senin önüne yatarım rıza)
(bkz: muammer güler)
(bkz: namı diğer boyunsuz)
mahkemeye 10 milyon dolar nakit garantili 50 milyon dolarlık kefalet teklifinde bulunmuş, ancak tutuklanmasında baş rolü oynayan başsavcı preet bharara teklifi yetersiz bulup tutukluluğun sürmesini istemiş. para her şeyin ilaci diyilki, zaman her şeyin ilacı bebişim.