rozerin seda kip

istanbul üniversitesi hukuk fakültesi mezunudur. 1 yıl kanada'da insan hakları ve hak ihlalleri konusunda çalışmalarda bulunmuştur. dünya tatlısı bir insandır ve şuan spod derneğinin gönüllü avukatlarından biridir.

https://twitter.com/rozerinsedakip
direnişlerde oldukça aktif rol oynayan, çağlayan adliyesinde şiddet gören avukatlardan. çok hoş sohbet ve yol gösterici bir kadın. tanıştık, sohbet ettik, umarım daha uzun süreli sohbetlerimiz de olur. ayşe arman'a gezi ile ilgili harika bir röportaj vermiştir.

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/23559980.asp?utm_source=buffer&utm_campaign=buffer&utm_content=bufferacea2&utm_medium=twitter
istanbul barosu yeni dönem başkan ve üyeleri seçiminde kurul üyesi olarak aday olan meslektaşım. bugün yapılan seçimlerde görmek iyi geldi.

seçilmesi halinde lgbt komisyonu kuracaklar seçilmeseler bile lgbt hakları alanında çalışmalarına devam edecek. hep destek tam destek.
geçenlerde kırmızı tazı da karşılaştım, ayak üstü sohbet etme imkanımız oldu. hep diyorum bir insanda daha böyle bir içtenlik, tatlılık yok.