seda sayan mahkemesi

show tv gündüz kuşağında başlayan yeni seda bacı program formatı. heyetin başında seda sayan var. bildiğin duruşma salonu formatı uygulanmaya çalışılmış, bugünkü yayında savcı ve heyet üyeleri koltuğunda seks ve ilişki uzmanı haydar dümen ile aşk dokturu olarak bilinen mehmet coşkun deniz vardı.

sanık kürsüsüne ise 2 eşini katledip 3. kez evlenmek için görücüye çıkan eski hükümlü amca vardı. en son seda sayan'ın ağzından "hastasın sen tedavi olman lazım, iyi ki çocukların senle görüşmüyor ben olsam ben de görüşmem. nasıl bir ruh hastasısın aklım almıyor. adli afla salıverilmen cezanı çektiğin anlamına gelmez, hala suçlu ve galiz bir sabıkalısın" lafları dökülüyordu.

programın hukuk danışmanı kimse şimdiden kolaylıklar diliyorum. zaten pek çok kanalda olan bir formatı süsleyip başına seda sayan'ı koymak baya bayat bir fikir olmuş. kanal kanal gezen 2 cinayetten sabıkalı evlilik heveslisi katil amcayada öyle bir makyaj yapılmış ki tanınmasın istendi zaar. pes.
yakında seda sayan tarafından boşanma resmi hüküm kazanır. demedi demeyin. boşuyorum sizi dedi mi tamamdir.
türkiye'nin en güvenilir, en yardımsever insanı seçilmesinin bir getirisi. böylece bu mahkeme vesilesiyle halka bol bol kokulu öpücük, pardon hediye, pardon hak ve yardım dağıtacaktır. vallahi anacığım gerçek mahkemelerde ne hak ne hukuk bulamıyorken, bırakalım da her şeyiyle yapay bir formatta bedavadan hak dağıtılsın.
abiyeyle suçluların peşinden koşan müge anlı'ya bol botoxlu, cut out elbiseli ve silikon dudaklı seda ablamıza dikkat etmesi, arkasını kollaması gerektiğini göstermiştir.