seks ile oruç açmak

malum ramazan ayındayız. aramızda oruçlu mümin arkadaşlarımız var.düşünsenize tekyön'de dans ederken iftar vakti geldiğinde rastgele bir ayıyla öpüşerek oruçunuzu açarsınız. allah oruçlarızı kabul eylesin.
insan olun az ya.
yani her şeyi sekse bağlanmanın mantığını anlayamıyorum ben. insan olup bazı şeylere saygıyla bakmak niye bu kadar zor. niye normal bir insan evladı gibi davranamıyorsunuz. sonra neden bizi sevmiyorlar oluyor. aha işte bu yüzden sevmiyorlar. sen onların özeline, kutsalına saldırırsan onlar da seni istemezler sana saygı duymazlar bu kadar basit.
insan evladının yapmayacağı şeydir. adam gibi orucunuzu açınız lütfen. allah kabul etsin.
ağız kokusu çok olacağından önce diş fırçalanmasını öneriyorum. zira ön sevişme kısmını hiçbir şekilde yapamayabilirsiniz.
seks yapmak kötü bir eylem değil ki, neden saygısızlık olsun?
orucu seks ile açarsanız o oruç bozulmuş olur sanırım en rafine cevap bu.*
konu seks yapmanın kötü bir eylem olması değil keza ayısözlük'te yazıpta bunu savunacak çok kişi olduğunu düşünmüyorum ancak dini duyguları ve inancı nedeniyle kendisine emredileni başarmak adına 17-18 saat nefsine hakim olmaya çalışan bir insanın, suya ve yiyeceğe olan açlığından önce rastgele bir ayının dudağına olan açlığının tasviri kötü bir eylem.
+bey koş top patladı.
-benim toplar da patladı patlayacak. gel bakalım şöyle.
+amaan beey ihihi

teorik olarak mümkündür ama sevdiğimin göbeğinden hurma yiyerek açmayı tercih ederim.
bir gün önce aktif bir dindarla yaşadığım durum. hatta suyun ardına yaladı beni, ilginç şeyler hissetmeme de sebep verdi.