semih öztürk

tiksinç, iğrenç ve megalomanik bir ruh hastası.
sağolsun, kendi gibi olup ona oy verenler!
survivor 2016 nın reyting getiren yarışmacısı.
insan psikolojisiyle oynamayı iyi biliyor.ayrıca göründüğü kadarıyla sinsi ve kesinlikle troll.
tez vakit elensin gitsin diycem ama patronu acun bi yere göndermez onu.
ütopya'dayken tiksindiğim, survivor'da gönüllüler takımındaki uyuzlara inat desteklediğim yarışmacı.
ütopya semih oldu survivor semih... ne biliyoruz hakkında. kendisi sinema mezunu, çevresinde sevecen (yakın çevresinden tanıdıklarım var onlar da hayret ediyorlar bu durumuna), komik, sempatik olarak tanınan bir tip. ütopya'da ayrılıkçı ütopya gerillası kıvamında sonuna kadar yarışıp türlü terbiyesizlikleriyle finalde kaybetmişti. şimdi ise survivor'da aynı tepeden bakan tavrıyla önce mağdur, sonra da birinci oldu, olmaya da devam ediyor.

ben tv izlemem filan demeyin. izleyin ve bu adama iyi bakın. sonra şunlar nasıl kazanıyor, bunlar nasıl yüzde elli oluyoru daha iyi anlarsınız. önce azınlık, sonra mağdur, en sonunda da nasıl kazanan olunur bunu görebilirsiniz. milliyetçi soslu şiirler, 81 vilayete selamlar, gurbetçilere selam çakmalarla duygu okşayan semih öztürk, şimdilerde çevresini bile şaşırtıyor. bu sessiz kişilik nasıl bir canavara dönüştü hayret ediyorlar. en çok hayret ettikleri ve merak ettikleri ise gezi'de beraberdik diyenlerin bu iktidar sosuna semih'in nasıl bulaştığı.

yaşı yetenlerin hatırlayacağı bir isim aklıma geliyor; levent oran. levent oran'lar şekil değiştirdi; arz-ı endam ediyor. ülkemiz üzerinde oyunlar oynanıyorsa (hesapta) eğer herhalde bu gibi tiplere alıştırılmak sanırım en büyük oyun. levent oran'lar her geçen gün kalifiyeli hale geliyor. biz de bunlara odun olmaya devam ediyoruz.
troll olmasa tatlı bir adam aslında. yine de hoşuma gidiyor insanları sinir etmesi.
zafer'in elenmesine neden olarak, hedeflerinin bir kısmına ulaşmış oldu.

(bkz: survivor 2016)
türk televizyonlarındaki ikinci yarışması ve bu yarışmada da dayak yedi. ütopya'da hafif bir tokat yumruk karışımıyla olayı ucuz atlatmıştı; bu sefer sağlam silkelemişler gibi. elbette şiddete karşıyız vs ama gel bana gel bana yapan semih'e de ne denmeli bilemiyorum.
kişiliğine bayıldığım adamdır.

şiir kitabı da çıkarmıştır.