sevgilinizin sizinle cinsellik için mi birlikte olduğunu anlama rehberi

selam kızlaaar,

başlık pek olmadı. bu başlıkta birlikte olduğunuz kişinin sizinle sadece cinsellik için mi birlikte olup olmadığını anlayacağız. bir önceki rehberimiz için (bkz:eski sevgiliye musallat olma rehberi) başlığına gidebilirsiniz.

birinci maddemiz sevgilinizin sizi arkadaşlarıyla, ailesiyle tanıştırmamış olması. seven kişi sevgilisini herkese anlatmak, herkesle tanıştırmak ister. eğer tanıştırmamışsa şüphelenebilirsiniz. arkadaşları ve ailesi hakkında hiç bilginiz yoksa sevgiliniz sizi hayatının dışına atıyor demektir.

sadece evde buluşuyorsanız, birlikte dışarıda hiç vakit geçirmiyorsanız sevgiliniz sizinle vakit ve para kaybetmek istemiyordur.

sizinle ilgili konularda sorular sormuyorsa, merak etmiyorsa size gereken önemi vermiyor demektir.

gelecekten bahsetmiyorsa sizi gelip geçici bir ilişki olarak görüyordur. kızlar (bkz:eşcinsel ilişkilerin yarınsızlığı) diye bir konu var. buna katılıyorum fakat kısa vadeli bile olsa size dair hayalleri yoksa o ilişki olmamıştır.

romantik hareketler göremiyorsanız, yatakta çokça zaman geçiriyorsanız, ilişkileri kötülüyorsa şüphelenmeye başlayabilirsiniz.
ya ne için birlikte olacak mk emzirmek için mi?
ya da en başından açık açık niyetini sorarak, ilk buluşmada kucağına atlayıp sevişmeyerek bunu anlayabilirsiniz. ciddi düşünen kişi zaten ilk buluşmada sizinle sevişmeye değil, sizi tanımaya çalışır.
ben onunla bu amaç için birlikteyim, sorması yeter.

aşık olma, bağlanma gibi huylarım yoktur. cinsiyet akışkanlığım olduğundan mıdır bilmem, sıkılgan biriyim. aralık ayında 29 yaşında olacağım, bu yaşıma kadar sevdiğim kişi sayısı 200'ün üzerindedir. hepsine bağlanacak olsam... ooohhoooooooo!

açık ilişki seviyorum. sevelim ama bağlanmayalım.
sürekli seks varsa geri kalan her şeyi sevişmek için yapıyorsa tebrikler sizinle seks için birlikte olmuş birisi ile birliktesiniz.
okuyunca yazılanları allah onu kahretsin(bela okumam ama hakediyor)* dedim.

benim yaşadıklarım ve gözlemlediklerim şunlar:

1- ben bir şey anlattığım zaman dinliyormuş gibi görünüp sonrasında hiçbir şey söylemesen bir anda kendiyle ilgili bir şeylerden bahsetmesi
2- sürekli kendi geleceği ve yaptığı şeyleri anlatıp durması
3- ayrılıp geri barıştık ama hiçbir şey olmamış gibi devam etti
4- doğru düzgün yazmıyor ben de onun gibi yapınca atarlanıyor
5- içinizde yanlış giden bir şeyler hissediyorsanız uzak durun
6- ilk buluşmada seks yaptıysanız büyük ihtimal devamı olmayabilir ilişkinin