sima şerafettinova

işte benim stilim adlı yarışmadan tekme tokat kovulduğu iddia edilen yarışmacı; sevimsiz cılız geveze bir hatundu kendileri. bunda bearhairy ve benim her gün ettiğimiz beddualar da etkili oldu mu bilemedim. payımız varsa da me mutlu bize.

sebebin ne önemi var artık yarışmada melun suratını görmeyeceğiz o yeter.
15 dakikalık şöhretini uzatmak için elinden geleni ardına koymayan, pek de hanım olamamış daha 17 yaşında ergen bir kızımız. yakın azeri bir arkadaşım sebebiyle aşina olduğum azeri kültüründen kendisi sayesinde soğudum. bir de o rapunzel saçlarından ötürü de olabilir tabi.

kendisine ilk önce hakan akkaya'nın project runway çakması yarışmasında denk geldim (çünkü işsizlik böyle bir şey), bir tripler bir hava bir civa...cisıs! orada da ortalığı birbirine katmış idi kızımız. sonrasında işte benim stilim'de gördüm, dedim dün modeldin bugün moda gurusu? neyse, bütün önyargılarımı kırarak kendisine sempati beslemeye çalıştım ama kilosundan fazla makyajının yanısıra türlü türlü çocukca hareketleri ve ali cengiz oyunlarıyla antipatim nirvanaya ulaştı. önce 1,75im dedi 160 bi şey çıktı, daha sonra profil fotoğrafına koyduğu ispanya güzeli'nin fotoğrafının ısrarla kendisinin olduğunu iddia etti falan, açığa çıkınca hala devam... ne bileyim, insanların pr veya ünlü olmak-olmaya çalışmak için birtakım oyunlar sergilemesini bir nebze anlayabiliyorum ama bu kadarı düpedüz şımarıklıktan öte değil. böyle insanların devri sanki bbg ve türevleri ile tavan yaptıktan sonra yemek yarışmalarıyla bitti sanıyordum ama...bitmemiş.