sözlük içi mesaja geç yanıt veren yazar

ya görüp iplemeyen ya da henüz mesajı yeni okumuş yazardır.

acil durumlarda sorun teşkil edebilen ancak mesaj attığım çoğu yazara wassup'tan, tivikırdan, feysten şurdan burdan ulaşabileceğimden sorun teşkil etmeyen durumdur. hatta genelde sözlük içinden mesaj atmak yerine son zamanlarda direkt telefonla aramak yolunu seçiyorum böylece sohbet etmek imkanı da doğuyor. aşk, moda, para, seks konuları falan. bir de sözlük içinde hiç mesaj atmadığım atmayı düşünmediğim zinhar aklımdan geçirmediklerim var, bu da mesaja geç yanıt verme başlığının dışında bir konu zaten.
atılan mesaja cevap vermeyen sözlük yazarından hallice olan yazardır. senin ben en asil duygunu sikeyim amk yazarı, evet ve net.
online olmuş mu karşı taraf ona gore yardiralim yani. bazen uzun sure girmezsin sozluge. normaldir. bide bazen oylesine girersin bi bakarsin kocaman bi mesaj. ayakustu cevap yazmaya kalksan kisa olacak gecistirmis olucan ayip olucak, uzun tutsan zamanin yok, musait degilsin... o zaman az bekleyecek malesef. ama kisa bi mesaja online olupda cevap vermeyene kontrollu trip atilabilir. ama durumlar farkli olabilir empati yapin olum.
kurokuma idi bi zamanlar . hala öyle mi bilnmiyor.
sonuçta o kadarda kötülememek lazım görmemiş olabilir, başka bir işi olabilir. olabilir de olabilir de, olmayabilir de. *
sözlük içi mesaj sistemi geliştirilse keşke.
anlayışla karşılanması gereken yazardır.
genelde geç görülüp cevap yazılır.
gözlemlerime göre sözlük yazarları bu konuda nazik. geç de görseler mutlaka cevap yazıyorlar, ya da en azından bir gülücük atıyorlar.