sözlükte eski sevgiliyle karşılaşmak

bir dönem aşık-maşuk olup ayrılık sonrası haber alınamayan ex sevgilinin, sözlükte yazar olduğunu öğrenme hali.

"vay zaten ben de seni arıyordum kaldığı yerden devam aşkağm" denebileceği gibi "şeytan görsün yüzünü, gelme git git" de denebilir. eski sevgili ya da ex platonikle genellikle görüşmeyen hatta arkadaş dost dahi kalamayan biri olarak; bu raslantı hali bünyemde herhangi bir heyecan ya da kıpraşma yaratmaz. zaten herkes hayatına yön vermiş, her şey zamanaşımına uğramıştır ki yeniden hatırlamak istenen hey duygu malesef ya yokulmuş ya da başkasına sarf ediliyor vaziyettedir artık. evet gelme git git.

geçenlerde görmüştüm, ardından bi mesaj atıyım dedim ki cevap dahi atmamıştı. çok içerlemiştim tabi bu durumu. bugünde markette çikolata alıyım derken, gözüm kolaya kaydı elime aldım onun adı "yok artık" dedim. zamanında o kadar arayıp bulamadığım kolayı, aldım şimdi ona sarılıp uyucam. kolanın kendisi gibi zero yani elde var sıfır=yok ehe
sözlük ortamından birilerine gönül verilmesi ve sonrasında her güzel şey gibi mutluluk oyununun bitmesi sonucu, sözlüğün çeşitli araçlarında karşı karşıya gelinmesi olası durumdur..

daha kötüsü için : (bkz: sözlükte eski sevgililerle karşılaşmak)
hepsi mezarda olduğu için yaşayamayacağım sürpriz. yazık oldu adamlara.