sözlükte reklam yapmak

sözlüğün masraflarını (hosting, domain vb. ücretler) bir nebze olsun karşılanmasına yardımcı olabilecekse, varsın reklam olsun sözlükte.
reklamın iyisi kötüsü belli olmaz felsefesi bürünmüş insanların yaptıgı eylemlerdir. aslında anket yazıları bile reklamdır, aha ben burdayım, 21 cm sikim var demenin farklı bir yolu işte.

böyle olunca reklama karşı değiliz.
valla benim yaptığım bir durumdur. severim anam ön plana çıkmayı...

bunun sebebini çocukluğumdan kalan bir eziklik olarak görüyorum, bir de halen ünlü olma hayallerimin devam etmesinden sanırım...
an itibariyle yapılmaktadır.
gcmforex isimli yatırım firmasının banner'ı sözlük burçlarında dalgalanmaktadır.
üzülsem mi sevinsem mi bilemedim.
gelir kalemi olduğu için tercih ediliyor sanırım ama reklamların hareketli olması sözlüklerin okunmasını olumsuz etkiliyor.. sabit yada hareketin sınırlı olduğu reklamlar seçilebilir belki.
bugün durmadan çıkan ve aksaraydaki ucuz pavyonların neon ışıklı tabelalarına benzeyen, "şaka değil siz seçildiniz. vw polo araba kazanabilirsiniz. buraya tıklayın" diyen, yanıp sönen banner oldukça sinir bozucu....
entry girme şevkimi sikip attığını söylemeliyim.
an itibariyle, vw polo kazanma şansı yerine, iphone 4s'e sahip olma şansı vererek beni hayal kırıklığına uğratan sözlük yönetimini şiddetle kınıyorum.
araba neree, iphone 4s nere?
çıtayı düşürmeyin arkadaşım...
araba verecez telefon verecez diye kontör/tl dolandırıcılığı yapan sahtekarların reklamı yapılmasın lütfen ya. kalitenin içine boşaltılmış gibime geldi.
kimisi yeni başlık açarak, kimisi olan başlıkların altına çeşitli tavsiyeler içeren ve firma (veya ürün) isimleri belirtilen entrylerle kendisini gösterir. bazen dayanamayıp doğrudan linkleri de verirler. burada yer alan linklere tıklayan veya bahsi geçen sitelere giden yazarlar üzerinden gelir elde eder bu yazar(ımsı)lar. sözlüğe herhangi bir maddi katkıları yoktur. * *
şu anda dedektif ve araç kiralamak başlıkları altında. yeni yazarın gerçekleştirdiği eylemdir.