spartacus war of the damned

spartacüs'ün yeni sezon ismi.25 ocak 2013 te başlayacak.hemşehrimi birde savaş meydanında görelim bakalım.
dört gözle beklediğim dizidir.
o kadar kaslı adamı nerden bulmuşlar diye için için merak ederken '' yeşil perde'' olayını keşfedip de hayal kırıklığına uğradığım , ama yine de görselliğine ve bir kısım sahnelerine hayran kaldığım dizi.
geçen sezondaki kalitesiz ve bıkkınlık veren halinden sıyrılıp heyecanlı,süprizlerle dolu sezon olmaya devam etmektedir.
kan,meme,meme,meme,kan,kan,meme bu diziyi özetlemek çok zevkliymiş yahu.
üçüncü ve dördüncü bölümünü üst üste izledikten sonra hayrat çeşmesinden akası kanlar ile parçalanan insan vücutlar ile içimi dışıma çıkarmış dizi. nasir çok şirinmiş bu arada. agron gülmeseymiş de olurmuş.

(bkz: gülen erkeklerdeki iticilik)*
dizideki kore karakterine aşık olduğum dizidir.dizi bittiğinde en çok koreyi göremeyecek olmak üzecektir.crixus ve agronun ölümüne mi ceasarın başına gelenlere mi üzüleyim bilemedim.ceasarın intikamının acı olacağına inanıyorum
bu hafta yeni bölümü yayınlanmayan dizi. sezon bittikten sonra sezar ile ilgili mini sezon yapılabileceği dedikoduları yapılmakta.
12 nisan 2013 cuma günü final bölümüyle bitecek olan dizi.
--- spoiler ---

spartacus, gannicus ve nice bombe karkaterler ölürken agron ve nasir'in yaşamlarına devam edip bir yastıkta kocayacak olmaları, ben dahil birçok ibneyi mutlu etmiştir. dünyaya nasıl bir korku salmışsak artık, senaristler homofobi kartımızı çıkarmamızdan korkmuş adeta.

--- spoiler ---
önceki bölümlerinde olduğu gibi bu bölümünde de gay bir çift var.