sürekli saçıyla başıyla oynayan erkeklerdeki gizli eşcinsellik

bir araştırma konusudur,araştırmalarıma hızla başlamış bulunmakta olup bulduğum her delil,kanıtlanabilirliği yüksek teoriler bu başlık altında sıralanabilir.

hetero erkekler kızlar gibi değildir her ayrıldığında saçını boyasın veya saç stilini değiştirsin hayatında bir değişiklik yok havası versin,
ama eşcinsel erkekler öyle değildir,sevgilisinden ayrılsın suratından hemen anlarsın neredeyse 85 milyar gün triplerde gezer yeni birisini bulana kadar da yok saçıyla oynar saçını kestirir,yok sakal bırakır,sakalı varsa onu keser,çükü uzunsa onu kısaltır,meme ucu küçükse emer eme onu büyültür,göbeği varsa onu eritir,götü azsa onu çoğaltır*,facebookda eski sevgilisine göndermeler yapar,sürekli sosyal paylaşım sitelerinde yeni şeyler paylaşır dikkat çekmeye çalışır

nitekim bu insanların eğer eşcinsel olduğunu bilmiyorsanız takip edin araştırın mutlaka bir yerde falso verecektir,"ayh" kelimesini kullandı mı yapıştırrr
"tatlıım" dedi mi yapıştırr,saçını siyahken sarıya mı boyadı kesin yapıştır,"canım" garantili eşcinsel.

lan rooneyin fenerbahçeye attığı golu arıyordum nereye geldim daha sonra devam edicem.
evet, saçımla oynuyorum. ne zaman sinirlensem, stres olsam elimi saçlarımda buluyorum, uzunluğu fark etmeksizin. araştırmayı destekler nitelikteyim survey olarak kullanılmaya ve bilim adına tüm varlığımı * sunmaya hazırım.
saçıyla başıyla oynayan biri olarak eşcinsel olma anlamında haklı görünen önerme. ama sıkıntı şu ki gizli değilim zırıl zırılım. adeta şuh duyguların piremsesiyim. bir genelleme daha çöpe gitti böylece.

ayrıca saçıyla oynamaya bağlanan sonucun eşcinselliğe çıkarılmasının; çok kötü bir şeymiş gibi konu yapılması gerilim yaratmadı değil. madem konu eşcinsel olmaya bağlanacak bir kere de homofobik olmayıverin be kardeşim.
kılda keramet olsa... sözünü getirmiştir aklıma. türkiye'de kadın saçıyla oynuyorsa kesin seks yapmak istiyor denilir. erkek oynuyorsa eşcinsel imiş, şimdi öğrendim.
yılın ibretlik tespiti. "işaret ve yüzük parmağı birbiriyle aynı boydaysa" nın ikinci versiyonu.