tan taşçı

bir şarkıcıdır. benim tipim değil ama uğrunda ölüp bitenler var..yakından daha yakışıklı,orası bir gerçek ama dediğim gibi ben beğenmiyorum tipini,şarkılarını.. neyse konu bu değil,konu şu ki,duymuşsunuzdur muhakkak: kulaktan kulağa dolaşır tanın eşcinsel olduğu..

ayh dedikodu vermek istiyorum biraz,bilmem bilir misiniz, tan ankaradan çıkma bir sanatçıdır.neyse birkaç ay önce ankarada bir parti verilmişti,tanın doğumgünüsü için...daha doğrusu partiyi veren,eskişehirin gece alemlerinin bir numaralı patronlarından biri..ama öyle güzel,öyle güzel bir partiydi ki,herkes jilet gibiydi anacım..gittim valla direkt oha dedim..işte diyenlerin yalancısıyım bende o adamla bu sevgililermiş çok eskilerden beri...hatta o adamın çok etkisi varmış,ünlenmesinde.. aman dedikodu işte bunlar,bir önemi yok..
bilir mi performansı harika olan sanatçı.
yazdığı şarkıları incelerseniz sözlerin bir kadından çok bir erkeğe yazıldığı hissiyatına kapılabilirsiniz... ya da en azından ben öyle anlıyorum...

(bkz: neler neler)
doğumgünü şarkısıda pek güzelmiş efendim..
mustafa ceceli'ye düşene birde ben vurmayayım diyerek gayet yerinde bir tepki de tan taşçıdan gelmiş.umarım söylediği gibi bu olay kalıcı bir aydınlanma ve farkındalığa sebep olur.
hala çıkış parçasını döndüre döndüre dinlediğim,

hatta " rüyalarım olmasa " yı bile baya baya dinlenebilir yorumlamış,

sesini sevdiğim, canlı performansıyla güzel bir gece geçirebileceğiniz şarkıcı.
ilk çıktığında şarkılarını çok seviyordum. zamanla herhangi bir şarkıcı olmuştu. taa ki bu sene bostanlı'da görünceye kadar. arkadaşlar bu adam ne yakışıklıymış da bizden gizlenmiş. kendisiyle evlenmeye net evet diyorum!