trt'nin metroseksüel imamı

gayet kaşlarını alan, yanağına epilasyon veya ağda yaptıran bakımlı imamdır, hafızdır. bir yandan da kaslı biri, lumberseksüel metroseksüel de diyebiliriz aslında. bir fotoğrafını yaydılar ve sosyal medyada linç ettiler çocuğu bir anda. imam olmak metroseksüel olmaya engel mi ablacım yha! ayrıca da beden eğitimi öğretmeniymiş.instagramda da çok hoş fotoları var.
https://www.instagram.com/hfzmustafa.off...

bir kaç fotoğrafına yorum yaparsanız hemen sizi engelliyor. bir fotosunda göze sokar gibi saatini göstermiş, insanı bakışlarından anlarsınız iyi mi kötü mü vs bir yazı yazmış. birinde dua eder gibi ellerini açmış, göğüs teşhiri yapmış. başka bir fotosunda mekke mi medine mi şu gidilen bir yer vardı ya, sanırım orada, çünkü beyazlar sarmış vücuduna, sırt omuz ve kol kaslarını teşhir ettiği bir fotosu var. bir de uzaklara bakıp elini çenesine koyduğu, o esnada da kol kaslarını sergilemeye çalıştığı fotosu var, ona da üzgün kaslı yazdım. yani bu fotolara yorum yaptım. tam dudaklar silikon mu diye soracaktım ki engelledi.

aslında bu kadar kasmasa kendini, yapmacık olmasa, doğal olsa, ulan bak derdik ki artık böyle hafızlar, imamlar da var. ama işte samimiyetsiz pozlar, videolar falan, oldukça eğreti duruyor.

adı da (bkz:mustafa özyılmaz)
eşcinsel olmanın dini inanca aykırılık teşkil etmediğini düşünenlerdenim.

eşcinsel ise de evli gay statüsünde çünkü oğlunu öptüğü bir fotoğraf paylaşmış. bi imamın da evlilik dışı çocuk yapmayacağını varsaydım.

ama fotoğraflarında kadın olmadığı için eşcinselse de bunu bilmek zor.

sanırım ankara’da yaşıyor kendisi, ya da orada okumuş. profilinde “beden eğitimi öğretmeni” yazıyor. vücut olayı bence oradan geliyor olmalı. ama ankara’da böyle bi metroseksüellik olayı var. nasıl ki seksi görüneyim derken hayat kadını gibi giyinen ankaralı kadınlar varsa, bakımlı olayım derken kerimcan durmaz’a dönen erkekler de var. şu kaş olayını geçen bi arkadaşla konuşmuştuk, gerçekten de doğulu tiplerde oldukça fena duruyor şu alınmış kaşlar.

balgat’ta gittiğim bi berber var, kendilerine “kuaför” diyorlar. sahibinden dolayı gidiyorum oraya, hoş bi bey ve bence eşcinsel. randevu saatinden biraz erken gidip kendisiyle oturup çay içiyoruz. oraya bi eleman geldi bi gün. konuştular ettiler bunlar işte, elemanda hiç gay tipi yok, son dönemdeki modaya uymuş sadece. bunun yüzünü yıkayacaklarken dedi ki: “bi dakka abi yüzümde fondöten var”. haliyle bakım işi hassas bi konu, insanı rezil de ediyor vezir de. bu imam için de düşündüğüm şey bu. eşcinsel değil ama bakımı fazla abartmış. ayrıca kıyafetleri çok ucuz duruyor. madem kas yaptın, o zaman kaliteli giyineceksin.