trt'nin metroseksüel imamı

gayet kaşlarını alan, yanağına epilasyon veya ağda yaptıran bakımlı imamdır, hafızdır. bir yandan da kaslı biri, lumberseksüel metroseksüel de diyebiliriz aslında. bir fotoğrafını yaydılar ve sosyal medyada linç ettiler çocuğu bir anda. imam olmak metroseksüel olmaya engel mi ablacım yha! ayrıca da beden eğitimi öğretmeniymiş.instagramda da çok hoş fotoları var.
https://www.instagram.com/hfzmustafa.off...

bir kaç fotoğrafına yorum yaparsanız hemen sizi engelliyor. bir fotosunda göze sokar gibi saatini göstermiş, insanı bakışlarından anlarsınız iyi mi kötü mü vs bir yazı yazmış. birinde dua eder gibi ellerini açmış, göğüs teşhiri yapmış. başka bir fotosunda mekke mi medine mi şu gidilen bir yer vardı ya, sanırım orada, çünkü beyazlar sarmış vücuduna, sırt omuz ve kol kaslarını teşhir ettiği bir fotosu var. bir de uzaklara bakıp elini çenesine koyduğu, o esnada da kol kaslarını sergilemeye çalıştığı fotosu var, ona da üzgün kaslı yazdım. yani bu fotolara yorum yaptım. tam dudaklar silikon mu diye soracaktım ki engelledi.

aslında bu kadar kasmasa kendini, yapmacık olmasa, doğal olsa, ulan bak derdik ki artık böyle hafızlar, imamlar da var. ama işte samimiyetsiz pozlar, videolar falan, oldukça eğreti duruyor.

adı da (bkz:mustafa özyılmaz)
kalem kaşlı desinler derdine düşüp şekilciliği fazla abartınca kerimcan durmaz'a benzeyip sosyal medyada ablan imam bebeğim esprilerine maruz kalmaktan kurtulamayan aşırı bakımlı imam.neye niyet neye kısmet.
http://fav10.net/forum/threads/trtnin-ba...
yorumlar haberden daha vurucu yalnız.
yorumlarda şekilciliğin kralına maruz kalıp bunu sonuna kadar yapan bir kitle olduğumuzu üzülerek görüyorum. adamın kendi tasarrufunda olan vücudu üstünde yaptığı değişiklikleri yermek, tenkit etmek ya da dalgasını geçmek kimsenin haddine değil. imam olmak dünyadan vazgeçmek, kendini tamamen dine adamak anlamına gelmiyor. dini hassasiyeti olan insanların da kendince estetik algıları olması doğal. insan olduğumuzu unutmayalım bebeğim.
kime hitap ediyor bilmiyorum ama bana etmediği kesin. ayrıca bunun gibi onlarcasını görmek isterseniz buyrun sizi fatih civarına alalım. ben her gün bunların arasında yaşıyorum. hepsi düzgün sakallı, kaşları alınmış, saçlar o biçim yapılmış şekilde gezip duruyorlar. en çok özendikleri şey fiziksel bakımları sanırım. onun dışında hiç bir özelliği olmayan insanlar. giyim kuşamları da bu heriften hallice işte. bu herifin tek özelliği ekstradan imam olması. islamı şirin göstermek adına yapılan bir pr çalışması sadece. işid olsa bunun kellesini alır iki dk. da ya da hemen muta nikahıyla ırzına geçerler. sadfadfdss.