türk kızı yerde sürükleyip tekmeleyen pkk'lı

az önce ekşi sözlükte linkini gördüğüm olay.

olay yurt dışındaki bir türk mitinginde olmuş.

http://www.facebook.com/1447758238797841...
videonun kendi açımdan şu ışid'in insanlık dışı videolarından farkı yok. neden izledim sonuna kadar onu da anlamadım gitti. şunlar bunlar diye ayırmıyorum. lanet olsun. diğer bir gerçek ise yurtdışındaki vatandaşların her türlü duyguyu bizden daha yoğun yaşadığı gerçeği. öyle böyle bir yoğunluk değil ama bu yoğunluk. yazın tatilde göreceğiniz bir alamancıyla bunu tecrübe edebilirsiniz. başka bir türkiye'de yaşıyorlar sanki.
o araba türk arabasıysa ve pkk'lılara çarptıysa çok hoşuma gitti.
"ein weiteres video ist aufgetaucht bezüglich bern

im video sieht ihr jetzt noch deutlicher wie die pkk terroristen unschuldige autofahrer angreifen

kein platz für terroristen (und tobias huch der diese menge weiterhin uterstützt und ausnutzt)"

biri çevirse belki anlayacağım fakat hiç bir sikim anlamadığım video.
insanızın nasıl bir nane olduğunu alaman devletine kanıtlamıştır.kendilerinden binlerce kilometre ötesinde ki insnalar için birbirlerini dövüp üzerlerinden arabayla geçiyorlar.allahım o mis gibi,medeni,temiz,hoş görülü,yaşam standardının çok yüksek olduğu memleketi ne hale getiriyorlar yahu.ben alaman devleti yerinde olsam direk bu kürtleri ve türkleri sınır dışı eder hadi siktirin gidin kalganızı memleketinizden edin derdim.avrupanın tadını kaçıran bu cahil sürülerinin almanya ve medeniyet nelerine ya?
ekşi'de daha öncesinde (bkz: bern'de kürtlerin üzerine araba süren ülkücü) başlığı açılmıştı. ancak video başka bir perspektiften çekildiğinden kız gözükmemişti. yeni videoda kızın dövüldüğü görülüyor. kadına şiddete asla müsamaha gösterilemez elbette. ancak yaşama özgürlüğüne kasteden birkaç gerizekalıya da tahammül edilemez. hdp ve pkk ayrımını yapamayan insanlar beni gerçekten sinirlendirmeye ve sıkmaya başladı artık. beyninize oksijen gitmiyo herhalde
neyse iki olay da birbirinden kötü ve müsamaha gösterilemez niteliktedir.


rica edicem artık beyninizin olmadığını hdp'lileri pkk'lı sayarak ifade etmeyin. biliyorum beyinsizsiniz. gerek yok bu kadar deklare etmeye. karşında koskoca bir kitle var yani. kendinize gelin biraz.

türkiye'nin son yıllarda yetiştirdiği, yerini/kendini/çevresini bilmeksizin kendinden %100 emin olan kifayetsiz muhterislerden olmayın.*