chasebigthings

Durum: 0 - 0 - 0 - 0

Puan: 0 - Sözlük Kezbanı

4 yıl önce kayıt oldu. 4.Nesil Yazar.

I love my BEAR
Henüz hiç entry girmemiş.
Henüz hiç başlık açmamış.

kavurga

sacda kavrulmuş buğdaya denir. içine çeşitli kuru yemişler ya da çedene tohumu katarak yemek, çocukluğumuzun en güzel eğlencesiydi.
annem tandır'ı yakıp iki üç haftalık sac ekmeği pişirirdi biz küçükken. ekmek işi bitip, bakır leğen ekmekle dolduktan sonra katmer yapardi. bu işte bittikten sonra sacı ters çevirip, üç dört avuç buğdayı atar kavururdu. bir kısmını ellerimiz ve ağizlarımızı yakmak pahasına hemen aşırırdık. annem bir kısmını artık dişleri döküldüğü için kavurga yiyemeyen babaanneme kavut yapmak için saklardı.
kokusu hala burnumdadır kavurganın

bear erkek zayıf birisiyle beraber olur mu

olur tabi neden olmasın. beğendiğimiz herkes bizi beğenecek diye bir kaide yok önce bunu kabul edelim. ben bear halimle zayıf kişilerden hoşlanıyorum ve halimden gayet memnunum :) ilgili uygulamada profilimde aynen şu cümle yazıyor.. sizler nasıl burada bear arıyorsanız ben tam aksine chaser arıyorum. dikkat lütfen.. dememe rağmen bear arkadaşlar yazıp tahrik edici cümlelerle benim bu tercihime laf etmiyorlar mı? ediyorlar.. ben anlatmayı bıraktım artık :) kimi insan elma sever kimi insan muz.. bu ayrımın bir izahı olabilir mi?

alonebear

2018 yılından beklentiler başlığına girdiği entry üzdü. daha iyi olması için oturup beklemek ile yaşam sahasının iyileşmesi mümkün değil. sanırım akçay'da yaşıyorsun. eğer orada iş sahası yoksa gerekirse şehir değiştirmen gerekir. ben de doğduğum şehirde yaşamıyorum, iş bulmak için 16 yıl önce büyüdüğüm yeri terkedip istanbula taşındım. meslek dallarından hangisinde kendini geliştirdin bilmiyorum fakat örneğin çorlu, çerkezköy bölgesinde yaşıyor olsaydın 2018 yılının 7. ayından sonra 2000 tl civarı maaşlı iş bulmana destek olabilirdim. elimden ancak böyle bir destek gelir. hayat senin ve doğru seçimlerle yine hayatına yön verecek olan sensin. umarım yaşadığın zor dönemi kolayca atlatırsın.

oğlak burcu

Toplam entry sayısı: 0

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.