göt

full aktif bireylerde sıçmaktan başka işe yaramayan sikilesi organ.
kanalizasyon sistemimizin son halkası.

(bkz: bok deliği)
ne onunla ne de onsuz.

korkuyor,
yemiyor,
sıçıyor,
geliyor,
veriyor,
alıyor,
lale olabiliyor...


sen neymişsin sevgili göt!
dîvânu lugâti't türk'te köt şeklinde geçiyor. köt ile ilgili olarak geçen kelimeler ise şunlar:

kötiç: çocuklara sövüldüğü zaman kullanılan "ey kıç gibi kokmuş" anlamına gelen bir sövgü sözü.

kötle-:bu kelime bir fiil. oğlan vb. sikmek/düzmek anlamına geliyor. bir örnek de verilmiş. oglanıg kötledi yani o, oğlanı sikti/ düzdü. daha 11. yüzyılda erkek sikmek anlamına gelen bir kelimemiz var düşünün!!

kötlet-: bu kelime de fiil kökü. anlamı oğlan vb. siktirmek/ düzdürmek. örnek olarak ol oglanıg kötletti yani o, oğlanı siktirdi/düzdürdü.

kötlüg: ibne, luti anlamlarına gelen bir küfür.
göt, tahta gibidir. tuttuğunuzda ele gelmez. genelde kıllıdır. estetik değildir. göt göttür işte. çirkindir.

bir de popo vardır. şekillidir. parlaktır. insanın baktıkça bakası gelir. üzerine hangi jeani geçirirseniz geçirin dünyanın en iyi jeaniymiş gibi gösterir.

kısaca, göt ile popo karıştırılmamalı.
ideali, yandan çaprazdan bakıldığından cc şeklinde görülenidir ki ülkemiz sınırlarında cc şeklinde ( yabancıların bubble butt dediği şaheser) çok görülmemektedir ne yazık ki... yurtdışında metrekare başına düşen cc götlülerin sayısı oldukça göz okşayıcı, iç gıcıklayıcıdır...
türkiye'de genelde dd şeklinde görülmektedir ama en sık görülen çeşit ne yazık ki ii düz duvardır... ( gözümün önünden geçtiklerinde tekme atasım geliyor, pisler, bir de önümde yürüyorlar, yüzyılın en önemli götoloğunun önünde, cık cık cık)
bir de zenci ya ara götü olan pp göt vardır ki, ben pek sevmem. sırttangötlü familyası gibi, bu ne...

güzel cc göt taze taze tüketilir... yatırıp okşayın, yanağınızı dayayın o tatlı sert yumuşaklığa... kokusu da, tadı da harikadır. güzel bir organımız göt ama kullanılmayan göt, göt değildir. hele hele güzel göt, büyük sorumluluk demektir ki, dikkate alınması gerekir...
öpülür, yalanır, ısırılır ve uzun uzun okşanır, tokatlanır hafifçe, sıkılır. güzeldir yaani.
kibar hali popo olan kelime.
çoğu hayvanda* bacak uzantılarının başlangıç noktası. derin uykularda zart zart gaz kaçıran bir kuyunun ortasından alınan bir yarıçap genişliğinde olmak zorunda değildir. güzellik bakmakta olan kişinin gözlerindedir diye bir laf duymuştum. en güzel göt, koşu yolu olarak görülmeyen göttür.
en sevdiğim göt de sevip beğendiğim kişinin götüdür. hangi tip kişileri sevdiğim biraz göreceli aslında. eskiden anlatmaya çalışmıştım. uyumlu olan bazı şeylerin bir araya geldiği düşüncesi hep eskiden yaşanmış duyguları referans alan, o açıdan bakmaya çalışılmışlıkla oluşturulan kategoriler olarak kalır. salata yapmak ise şimdilik çok iyi bildiğim bir şey değil. gavurdağı salatasını çok güzel yaparım yalnız.
çok seviyorum bu kelimeyi. acaba nick olarak mı alsam asdfadfsdfsa.
eğer kıl yoksa bir güzel yalanır.
bir yerde şöyle yazıyordu (askerde gördüm)

''bahane göt gibidir herkeste bulunur''

bahane ve göt. güzel ilişki.
büyüklüğüne, rengine, kıl oranına göre çekiciliği değişen (yalnızca insanda ki çekicilik) organ
dolgun ve biçimliyse sanat eseri gibidir.
  • /
  • 2