vodafone

1994 yılında telsim adı altında faaliyete geçmiş olan gsm operatörüdür. 2006 yılında vodafone a.ş. adı altında, vodafone grubuna dahil olmuşlardır. 18 milyon abonesi ile türkiye'nin ikinci büyük operatörü konumundadırlar.
faturasız 19 tl lik 1000 dk heryöne ve 1 gb paketi çok uygun lakin paket bitiminde mobil verisinin kapalı konuma alınması gerekiyor ki yeni yüklemeden önce geçirmece yapmasın. bir sistem yapmamışlar paket bitiminde internet bağlantısına bir önlem almamışlar, tabi almak istememiş de olabilirler, mesela daha dakika 1 gol 1 oldu 19 tl yerine 32 tl yüklemek durumunda kaldım.
az önce twittter'da gördüm, kıbrıs'ta (ambargolardan dolayı olsa gerek) telsim ismini kullanmaya devam eden telekom operatörü.
kırmızı pantolon akımını başlatan reklamıyla bir boka yaramayan operatör.
transseksüel temalı bir reklam filmi çekmişler. almanya'da yayınlanıyormuş.


haftaya çarşamba iş görüşmesi yapacağım firma... dua edin de olsun lan... hatta varsa tanıdık manıdık yönlendirsenize sevabına...
vodafone dünyada en büyük mobil şirketleri arasındadır. müşteri hizmetleri 7-24 saat açık olup kolaylıkla ulaşılabilmektedir. istenilen saatlerde aranılarak yardım alınabilmekte ve hizmetlerden yararlanılabilmektedir. her türlü soru, öneri, görüş, şikâyet müşteri hizmetlerine bildirilebilir. bu sayede kurumsal profesyonellik ile kullanıcılara sağladığı kolaylıklar oldukça fazladır. tüm müşteri hizmetlerinin numaralarına numarasıkac’dan kolaylıkla ulaşılabilir.
müşterisi olduğum ve bu durumdan nefret ettiğim gsm operatörü. mayıs ortalarına kadar zorunlu bir birlikteliğimiz olacak kendileriyle. aylık olarak güzel bir para ödememe ve mobil veri sıkıntısını defalarca uygulama yada müşteri hizmetleri aracılığı ile bildirmeme karşı halen çözümsüz. ayrılık kaçınılmaz görülmekte.
tüm bunlara rağmen "gani tarifeler" reklamlarında rol alan ademin tatlılığı, konuşması, mimiklerinin sevimliliği ile içimi açmıştır.
seni hınzır seniiiiii ama olmaz beni böyle kandıramazsın.
izlemek isteyen olursa diye;

benim kullandığım operatör memnunum ama çok saçma sapan şeyler çıkartmıyor değil. bi tane oyun çıkarmış oyunun yorumlarına bi giriyorsun o internet mevzusu falan hikaye kimse alamıyormuş. bide gidip enes baturu falan reklamında oynatmış oyunun, youtube da karşıma çıkıp duruyo, tam bi kanser.
beylikdüzünde çekmeye iletişim şeysi. 22. katta çalışıyoruz. türksel çatır çatır çekerken vodafone kullanan mesaidaşlarım saç baş yoluyolla. çoğu türksele geçti bu da böyle kıssadan hisse içeren sikkodan bir bilgi olsun ^^