wc kapısını zorlayan insanla sınanmak

size kadar saatlerce wc boşken; tuvalete gittiğiniz zaman dibinizde biten; haniyse sırf tuvalete girmenizi beklemişcesine kapıda beliren tipin taarruzuna maruz kalma hali.

kapı kilitli olduğu halde gitmez, zorlar kapıya vurur içerde rahat bırakmaz. "bana kadar nerdeydin hay altına et çıldır çıldır ulan." dedirtir. kapıyı çalmadan içeriye dalan modelin birinci dereceden akrabasıdır.
gergin bir ortamda hacet gidermeye sebep olur. sonunda kapıyı açıp dışarı çıktığınızdaki o bakışma western filmlerindeki düello sahnelerini aratmaz.
bu olay kardeşler arasında yaşanırsa tadından yenmez
-çabuk çık lannnn
-banane olm yeni girdim sikdir git
-olm bak kırarım kapıyı
-hele bi dene ben seni nabıyorum
baba-noluyor lan orda 2 kardeş düşman gibisiniz
-sen bittin olm babam gitsin sikecem seni
-sikdir git lan
bir keresinde bu zorlama karşısında kendimi tutamayıp klozette otururken kapıyı açıp hiç tanımadığım bir erkeğe "kapı içten kapalı, içerde biri sıçıyo, farkında değil misin?" demişliğim vardır.
dün akşam barda yine başıma gelmiş olan olay.dolu diye bağırmış olmama rağmen zorlamaya bir müddet devam edip sonra vazgeçti bu insan modeli.tabi ben içimden yardırıyorum bu adama falan ama gel gör ki bu seferde wcde kapıyı açamayıp içeride kaldımben panik halinde kapıyı çekerken az önceki zorlayan şahıs da dıştan iterek beni kurtardı.dünden beridir bu insan modeliyle ilgili artık iyi düşünüyorum.
kapıyı açmak suretiyle suratına sıçılması gereken kişidir. net.
nedense aklıma berk oktay'ı getiren başlık.serbest çağrışım olsa gerek.