wolibear

yeni ayı sözlük yazarı. hoş geldin.

(bkz: askk)
sözlükteki profil resmine öldüğüm yazar, her seferinde ilk kez görüyormuş izlenimi verir. yüzlerde çiçekler açtırır.
ygs'ye girecek. başarılar diliyorum kuzuma. mucks.
öncelikle özür dilemek istediğim yazar. konuyu kendisi biliyor, umarım özrümü kabul eder; salaklığım konusunda yeterince izah edici olduğumu düşünüyorum. ayrıca maşallah diyorum cidden maşallah.*
kendisini (bkz:#303916) numaralı entry'sinden dolayı alkışlıyorum.
http://ayisozluk.com/lnk/alkis
gayet eğlenceli, sempatik yazar. tabi bu kanıya ulaşmamda sözlük dışından da az çok tanıyor olmam etkili oldu. facebook'ta filört etmek çok keyifli. vücut kıllarına hastayım olm senin.
kendisine hallenmek istediğim malum 'şey':

bkz: (bkz:#311774)ekleme:
şunlar da dursun burada. gelen geçen görsün:
bkz 1:
8458

bkz 2:


bkz 3:


bkz 4:
hümanist ve akılcı entryler üreten bir yazar.
konyali yazar.

gay populasyonunun merkezinden bize sevgilerini iletiyor
bugün ta konya'lardan antalya'ya gelmiş ziyaretime. allaam ne kadar değerliymişim yahu. çok iyi oldu, ikimiz de stresimizi attık geze geze. ilk kez tramvaya bindim. antalya'da metro bile varmış, çok eğlenceliydi metroda gezinmesi. silent hill 3'teki gibi oldu. yıh yıh yıh. yerim bunu beeen. para buldukça buluşup gezeriz ne güzel. çok para harcamış ama, üzüldüm.
o kadar yakın hissediyorum ki, ilk beta tester'ımı abim, kuzenim ve wolibear olarak kaydettim. * o da yardım etti çok sağ olsun. beğenmesine sevindim.
son entrysinde roboski katliamı'nda kullanılan bombalar için üzüldüğünü dile getirmiş. israfmış. aslında mermiyle silahla tek tek taranabilirmiş 35 kişi, 17'si çocuk! orada acaba ne işleri varmış vb gibi utanç verici bir katliamın ardından utanç verici cümleler. cidden yerine ben utandım. işte bazen son entryler böyle çıkıveriyor karşımıza, son olmalarının illaki bir sebebi var. hani sebepsiz yere yazarlıklar alınıyor diyordun ya? seninki sebepli oldu mesela. kendine iyi bak, selametle...