yakın arkadaşın içinden beyonce çıkması

olasıdır efendim. götlü göbekl, döşü kıllı, kaşlı gözlü efendi arkadaşınız ara ara içindeki beyonceden ışık hüzmeleri gönderir. siz ise görmezden gelirsiniz. ta ki yakın arkadaşınız barda sarhoş olup fütursuzca dansetmeye, soyunmaya, latin/afro amerikan kültürüne özgü kıvrak figürler sergilemeye başlayıncaya kadar.

işte o zaman dank eder, yakın arkadaşınızın içinde beyonce vardır, ve dışarı taşmıştır...
yakın arkadaşın pastaya öykündüğünü gösterir. e devir değişti, dansöz modası geçti; biraz daha dünyaya açıldık ki beyonce sürpriziyle karşılaşıyoruz.
"nerdeee, keşkeee" dedirten başlık. ben de shakira olurdum karşılıklı klip çekerdik *

keşke içimdeki beyonceyi gösterebilsem dedirten başlık*
her zaman olumlanmaması gereken bir önerme. gerçekleşmesi durumunda bir anda sizi kelly* ya da michelle* konumuna düşürerek sizi gölgede bırakır, ilgi odağı olur, yağlı kocaya düşer ve yalısı olur*. böylesi durumlara düşmemek için önce kendi içinizdeki divayı öne çıkarmanız gerekir.*
görseli ile de ifade edilen durum.

ancak şöyle bir şey de var ki, beyonce'nin tırnağı bile olamayacak da olsa böyle eşleştirmelerde hep öne çıkan, baş karakter olma sevdasındaki yurdum insanı esasen kelly, hele de michelle olduğunun farkına hiiç mi hiç varmaz. bunun bir başka versiyonu ise satc'de kendisini carrie sanan insan tipidir. ve son olarak:

http://www.buzzfeed.com/mattbellassai/47...
her gün kütük çıkmasından iyidir.


en yakın beyonce'un içinden bir arkadaşın çıkmasından daha sık rastlanan bir olgudur.

(bkz: popüler kültür)