10 sene önceki resmini kullanan gay sitesi kullanıcıları

neden böyle diye sorduğumda "orta çok tatlı çıkmışım, kahretsin ki aynı kareyi yakalayamıyorum ben de onu kullanıyorum" açıklamasını yapan kullanıcı grubu. yani o an dövsen sövsen, sanırım devlet tarafından liyakat madalyası falan takılması gereken bir saldırı olur bu.

yaşadığı hangi evrense el atmak lazım tabi, 25 yaşında bir çocuk beklerden 35 yaşında bir adam, 35 yaşında bir adam beklerken 45 yaşında hayli içi geçmiş bir beyle karşılaşmak olası. tabi fotoğraftan yola çıkarak kanmamak, öncesinde kamera falan da açtırmak faydalı olabilir.*

o değil de adamla buluşmuşsun, adamın resimle alakası yok ve bir de demez mi "ne o beni beğenmedin mi yoksa, bari buraya kadar geldin sevişeydik iyiydi". sevişme savaş sebastian sevişmenin sırası değil.
sanirim yonja zamanlarıydı. kızlarla internetten bir ön yazışma yapıp buluşma aşamasına geçiyorduk. benden 5-6 yaş büyük biri bana gayet hoş resimlerini gönderdi ben de ok buluşalım dedim. telefonlar değişildi gün ayarlanmaya çalışılırken tesadüfen ben bu ablayı fenerbahçe sahilde gördüm. kendisi yaklaşık 10 yaş daha yaşlı ve en az 20 kilo daha ağırdı. benzerliğe rağmen yok ya o olamaz deyip cepten aradım..oydu. önce buluşmayı iptal ettim sonra bağımı kestim. çok yüzeysel bir insan değilim ama bu biraz yalan söylemeye ve karşındakini aptal yerine koymaya giriyor ki çok kızarım..hııır!
aynı zamanlara denk gelen benzer kullanıcı daha geldi aklıma.( facebook un ilk yılları), onda da kız bana 3 sene önceki fotoğraflarını atmış. artık telefonda konuşmalar filan başlamış buluşmak üzereyiz kız lutfedip dur sana son resmimi atıyim dedi ve attı. resmen feminen bir kadından butchluğa hatta erkekliğe doğru 180 derece dönüş yapmış o 3 senede. saçlardan giyim tarzına kadar herşeyi değişmişti. neyse ki buluşmadan kurtarıyorum paçayı bu durumlarda şanslımıyım ne.