15 temmuz sivillerine dokunulmazlık getiren khk

saçma salak uzatılan ohal'de saçma salak khk'lar yayınlanmaya devam ediyor. 15 temmuzda sokakta terör estiren askerler ve devamında bağlantılı olduğu düşünülen binlerce kişi hapishanede, hatta idam edilsinler deniyor. fakat aynı gün sokakta terör estiren sivillere dokunulmazlık getirilen 696 sayılı khk.

kararname’de, "darbe girişimi ve girişimin devamı niteliğindeki eylemler’e müdahale eden sivillerin cezai sorumluluğu doğmayacağı" hükmü yer alıyor. bu khk sonrasında hükümet dahil tüm ülke ikiye bölündü. bir tepki de eski cb abdullah gül'den de tepki geldi. "düzenlenmeli" dedi. tabi rte de hemen kardeşim dediği abdullah gül'e hitabetini değiştirdi ve "eski cb'lerden biri" şeklinde bir cümle ile "düzenlenmeden hayata geçirilecek" dedi. elbet yıkılacaksınız, bu böyle devam etmeyecek.
abdullah gül yine güldürdü. aynı kaba sıçarken aynı masada yemek yerken canım cicimdi şimdi bu sikko tepkileri. bu hale siz getirdiniz başımıza siz bela ettiniz osuruktan muhalif olup komiklesmeyin.
konuyu irdelerken 15 temmuz günü ülkemizin en zor günüydü fetöcülerin başlattığı bi askeri darbe kılıfıyla başlatılan bir olay.şehitler oldu gaziler oldu çok sükür bu lanet olay bitti mutlu son... !!!pardon ya ihale değişmeye başladı askeri okulların içine kadar sızmış bir şebeke devleti klonlamış bir şebeke hükümetin şımartmasıyla büyümüş bir baş şebek fetoş...aslında darbe oldu doğrudan değil dolaylı yoldan tsk yı lav ettiler 2.kez ergenokon davası 1.si idi kaç gazeteciyi kaç komutanı hapse attılar ergenekon davasında iftiraya uğrayan intihar eden insanlar var bu hainlerin yüzünden hükümet diyor kandırıldık bu oldu kandırıldık kardeşim bu kadar da salağa yatılmaz.15 temmuz günü gazi olan mağdur olan biri gidecek birini vuracak soyacak savunması ise eee abicim adam fetöcüydü ya böyle yırtacak çomar...hani hatırlarsınız bi adam gaziyim dedi cenesi kırılmıştı tanklarla mücadele ederken devlet odeme yapmıştı,ha o adamın çenesini kıran eniştesi kırmış kolpa gaziymiş çomarcık...akp nin mağlum mağdur olma politikası sayesinde biz daha çok darbe yeriz çok kendi vatandaşınıa sahip çıkmıyor filistin hindistan uganda mars a kadar yardım duyurusu
o gün sokakla alakası olmayıp kolunu kıran, bacağına kesik atan, kafasını evdeki camda kıran bir sürü psikopat gazi maaşı almak için türlü oyunlar yaptı. o maaşı da alıyorlar tıkır tıkır. hiçbirinde %40 iş görmezlik durumu aranmadı, hepsi min. 3200 tl maaş alıyorlar. o değil de hukuktan uzaklaşıp bu tiplerin işledikleri suçları yok saymak iç savaşa davet gibi resmen.
yeni linç görüntüleri ortaya çıkmış. işte bu çomarlara dokunulmazlık verildi.