20 ağustos 2012 gaziantep saldırısı

http://www.sabah.com.tr/gundem/2012/08/20/gaziantepte-patlama

10 dakikadır düşünüyorum, sayfaya boş boş bakıyorum, ne yazsam diye ama olmuyor, her şey söylendi, söylenecekte, devleti yönetenler zaten hep aynı sözlerle geçiştirecek. lanet olsun be size mübarek bayram günü kan akıttınız, orospu çocukları.

kardeşlik ve demokrasiden bahseden amcık ağızlıların gerçekleştirdiği barışçıl eylem...*
edit: ilk eksimi aldım...allah seninde belanı versin.... aynı acıyı sende yaşarsın inşallah...göt... gücünüz 2 yaşındaki kundaktaki bebeğe yetiyor değil mi???
yine mi? yeter artık. bir dur de artık ey koca türkiye cumhuriyeti. çözüm bul. yazıklar olsun bu sessizliğe, acizliğe.
pkk * terör faaliyeti göstereceği şehri öylesine seçmez. mutlaka sembolik bir anlamı vardır. gazi antep içinde barındırdığı yoğun kürt nüfusla ve ortak kültürel dil ile pkk'nın terör eylemi gerçekleştireceği türkiye'deki son noktalardan biriydi. en azından suriye mevzusu gündeme gelmeseydi öyle olurdu. bu işin arkasında pkk mı var onda da şüpheliyim, pkk'yı savunmaya çaılştığımdan değil, sadece bu işin pkk'nın herhangi bir amacına hizmet edebileceği mantığıma aykırı geliyor. kim yaptı bilmiyorum ama bu insanlar açıkça iktidarın hastalıklı suriye politikalarının kurbanları oldu. hatta bana sorarsanız mülteci diye gaziantepteki kamplara alınan zavallı, aciz, masum suriyeli muhalifler bile olabilir saldırıyı yapanlar. hazır eğitimini de almışken provasını yapalım demişlerdir belki. işin arkasında sadece pkk bile olsa finansörü suriye'dir. hatta bu iş o kadar dallı budaklıki ucunu derin devlete ya da israil'e çıkarmak da mümkün. suçlu kim bilemedim, ama faturanın adresi hiç değişmez işte. haber kanalı gibi konuştum. şunu da söyleyeyim tam olsun.

(bkz: bıçak kemiğe dayandı) *
baskın oran hocamın bir gün verdiği bir konferansta söylediği sözleri hatırlatan başlıktır. demiştiki " pkk o göte sokulan jobların ,yedirilen bokların bir sonucudur." * derin bir nefes alıp hay ağzına sağlık hocam demiştim,boşuna siyasalda profesör olmamışsın. ha birde "önce kendi tarihinle yüzleş bre deyyus" yazsam heralde orospu çocuğu diyen insan kadar terbiyesizleşmiş olmayacağım başlıktır.
kürt sorunu ile terör sorununu bir tutan öküzleri ortaya çıkarmıştır. bu öküzler patlamada ölen 3 yaşındaki süleyman alkan içiinde, pkk adına hay ellerinize sağlıkta diyorlardır kesin.
(bkz: ne kadan da pis bir o kadan da terbiyesiz). ivit
baskın oran hocanın o zamanki adı ile dtp bağımsız adaylarından olması(sonra vazgeçilmiştir) sebebiyle aynı kaba pisleyenlerden olduğunu bilmelerine rağmen savunan insanların gözünde ölen bebelerin yetim kalanların ölen binlerce kişinin gözyaşlarıyla boğılmasını birkez daha dilediğim başlık olmuştur. *
edit: saddam bombalarından kaçarken kucak açan ülkeye; sana elektrik * su ve yer veren ülkeye; sana bakan doyuran ülkeye bunu yapıyorsun bana eksi vermişsin çok mu? eksile bebeğim gurur duyuyorum bu yazdıklarımdan eksilenmeye...